SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta białkowo-tłuszczowa - proszę o radę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Witam :)
Trener na siłowni zalecił mi wprowadzenie diety białkowo-tłuszczowej w ramach redukcji. Czytam od kilku dni na ten temat, ale nie jestem pewna czy dobrze to wszystko rozumiem.
Wyliczyłam według różnych wskazówek że powinnam jeść:
węglowodany: 68 g (15%) tak mi zalecił trener
białko: 113 g (25%)
tłuszcze: 120 g (60%)
Czy to są dobre proporcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Kształtowanie sylwetkito nie sprint. Szczególnie u kobiet. Dieta tłuszczowa nie da tutaj lepszych efektów niż zbilansowana. Sugeruję skupić się właśnie na niej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Zapomniałam dodać że mam 170 cm 67 kg. Siłownia 3 razy w tygodniu, trening siłowy i cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Tak ma wyglądać mój pierwszy dzień. Jeszcze nie mam pomysłów na niektóre posiłki dlatego te kabanosy...
Proszę o ocenę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Wszystko git tylko nie wiem czy dasz rade na 70g wegli dziennie funkcjonować na dłuższą mete. Może trener powiedział o ewentualnych korektach weglowodanowych?


Zmieniony przez - ANISK w dniu 2018-06-14 11:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Ta dieta jest na 1,5 miesiąca, bo zależy mi żeby teraz szybko trochę zrzucić, a potem ułoży mi już bardziej zbilansowaną dietę.
A mam jeszcze takie pytanie, czy sery są dozwolone? oczywiście te które mają 0 węglowodanów?
I czy powinnam pilnować kaloryczności, czy liczą się tylko te proporcje, bo trener też coś wspomniał że powinnam jeść 1800 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie ogarniam. masz trenera a pytasz o takie rzeczy na forum. odpowiedz mi w takim razie po co wydajesz na niego kase skoro mu nie ufasz ze potrzebujesz tutaj potwierdzenia, przeciez taka wspolpraca mija sie z jakimkolwiek celem.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
To jest trener na siłowni i po prostu mi doradza, nie płacę za współpracę. Daje mi wskazówki co do treningu i podpowiedział mi taką dietę ale nie ułożył dokładnie dla mnie, więc staram się trochę poczytać w internecie i doradzić na forum. Chciałam upewnić się czy dobrze ułożyłam posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Ustalmy pewną rzecz. Kabanosy z ogórkiem nie sa dobrym posiłkiem, powinnas poczytac wiecej o diecie o mozliwosci rotacji itd. Tutaj nikt Ci diety nie ułoży jedynie możemy Cie nakierować, ale jak czellista napisał musisz pytać trenera on ma z Toba bezpośredni kontakt. Skoro wyraził chęć wyliczenia makroskładników to pewnie odpowie też na inne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
poza tym wstaw ankiete dzialu bo nic o Tobie niewiadomo.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
ANIKS czytałam już dużo na ten temat. Może mógłbyś podrzucić jakieś linki gdzie są sprawdzone informacje o tej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zacznijmy od tego, że to nie jest stricte dieta białkowo-tłuszczowa. Jeśli jesteś początkująca to nie ulega wątpliwości, że należy zacząć od zbilansowanej diety. W ramach redukcji potrzebny jest deficyt kaloryczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i pamięć miesniowa,ogromne znaczenie

Wiecej