SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta białkowo-tłuszczowa - proszę o radę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Ile wobec tego powinno być tłuszczy? I które produkty są złe? Proszę o więcej konkretów, bo nadal nie wiem co robię źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Głównie kabanosy, wędzone ryby tylko okazyjnie - dodatkowo radziłbym Ci zacząć od zbilansowanej diety, gdyż nie masz dostatecznej wiedzy na temat tłuszczówki, fakt tego, że ktoś z nas Ci doradzi w tym zakresie nie oznacza, że będzie się dobrze prowadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Dobra zobaczę jak mi pójdzie pierwszy tydzień i porozmawiam jeszcze z trenerem, może coś więcej doradzi
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jeżeli trener doradza Tobie jako laikowi w sprawach dietetycznych na początek diete tłuszczowa to znaczy ze jest gownianym trenerem . Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Prawda, to znaczy, że nie ma o tym pojęcia, a proponuje, bo dieta tłuszczowa jest na topie. Nagle 90% trenerów proponuje dietę tłuszczową, a jeszcze 2-3 lata temu proponowali inny system żywienia i ludzie chudli, cud fizjologiczny! :O


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-14 15:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Daleki jestem od negowania diety ketogenicznej, niemniej z pewnością nie jest to system dla osób początkujących. Dodatkowo nie ma potrzeby aby odbierać sobie węglowodany z diety, które zawsze będę stanowić preferowane źródło energii dla naszego ustroju. Na zbilansowanej diecie, kiedy nasz organizm ma dostęp do obydwu składników, chętniej wybiera glukozę, nie bez powodu. Mało tego, dla osób wysoko aktywnych fizycznie redukcja ,,węgli'' to strzał w kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Ja nie jestem zupełnie początkująca. Stosowałam mnóstwo różnych diet, ostatnio tez dietę ułożoną przez innego trenera, ale nie przynosiła efektów, chyba za mało kalorii (1400). Obecny trener też proponował mi najlepiej zbilansowana dietę, ale że zależy mi trochę na czasie to uznał że na 1,5 miesiąca wprowadzimy białkowo-tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twój problem to próbowanie ,,mnóstwo'' diet. Skoro nie jesteś zupełnie początkująca jak i trener ma szeroką pojętą wiedzę w danym zakresie to dlaczego niby dieta białkowo tłuszczowa ma przynieść szybsze efekty? w utracie wagi owszem, w spalaniu tkanki tłuszczowej - nie. To naturalne, że jeśli uszczuplamy glikogen to będziemy ważyć mniej.. bla bla.. niemniej, na podstawie badań można stwierdzić, że trzymanie wyżej ww na redukcji pozwala zachować więcej masy mięśniowej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Kształtowanie sylwetkito nie sprint. Szczególnie u kobiet. Dieta tłuszczowa nie da tutaj lepszych efektów niż zbilansowana. Sugeruję skupić się właśnie na niej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i pamięć miesniowa,ogromne znaczenie

Następny temat

Dieta atkinsa

WHEY premium