SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta bez suplementów - uzupełnienie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Cel

75

Waga

64

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3-4 treningi w ciągu tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Po treningu należy zjeść pełnowartościowy posiłek. Jak każdy inny. Np. mięso/ryba, z ziemniakami/kaszą/ryżem i warzywami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
a jeżeli chodzisz do pracy i nie masz możliwości zjedzenia "głównego" posiłku zaraz po treningu? To ciekawe bo zamawiając dietę, uwzględniłem fakt, że pracowałem do 15stej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale większość ludzi chodzi do pracy, a makaron/ryż z mięsem można mieć w pudełku. Nie szukajmy problemów, tam gdzie ich nie ma. Ja ćwiczę rano i o 10:00 jem kaszę z mięsem. Potem znowu jem kaszę z miesem. Bo do pracy zabieram dwa takie same pudełka z prowiantem. A ja wrócę do domu to zjem ziemniaki z wątróbka, czy śledziem, czyli mam trzy obiady. Tu nie ma głównych posiłków/śniadań/podwieczorków - są posiłki. Dopasowane do stylu życia, pory treningu i celu sylwetkowego.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-12 16:55:47

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
@dejavu
Jak oceniasz moją dietę? bo wydaje mi się, że mam zdecydowanie za mało kalorii bo 2,2k dla ekto to chyba nie to.


Zmieniony przez - dwdss w dniu 2018-04-12 18:23:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuć dietę zgodnie z regulaminem, to sam zobaczysz, ale jak dla mnie to w tej diecie nie ma "jedzenia'. I najmniej ważne w tym wszystkim ekto/nieekto. Na 2000 kcal to ja nie tyje, a płeć lepsza, wiek gorszy



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-12 18:31:11

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-12 18:31:48

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
W diecie na masę dla ektomorfika 50% powinny stanowić węglowodany, tak? a węglowodany to właśnie te wszystkie owoce, warzywa, kasze, ryże i inne orzechy, których ty nie nazywasz jedzeniem. Czy się mylę?
reszta to 30% białek i 20% tłuszczy.


Zmieniony przez - dwdss w dniu 2018-04-12 19:23:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Makro rozkladamy w g na kg masy ciala. Bialko od 1,5 do 2 g, tluszcze min. 1 g, reszta ww. Skoro chcesz zeby Ci ktos napisal, ze to dobra dieta, to chyba nie na tym forum dwa razy kanapki, raz makaron,czyli najbardziej przetworzone źródla ww, pierwszy posilek bez bialka. A somatotypy to nie jest jakiś sw. Graal, żeby do nich wielka wagę przywiązywać, mało jest typów czystych.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
wydaje mi się, że chleb graham i makaron pełnoziarnisty nie są produktami wysoko przetworzonymi. Tutaj dieta na kolejne dwa dni:
- Omlet z ananasem i żurawiną
- Kanapki z jajkiem i pomidorem
- Risotto z kurczakiem, fasolą i pomidorami
- Shake z selerem, jabłkiem i ananasem
- Sałatka z kuskusem, czerwoną fasolą, kukurydzą,
pomidorem i natką pietruszki

Specjalnie zainwestowałem pieniążki, żeby mieć pewność co do diety a tu się okazuję, że jednak nie?




Zmieniony przez - dwdss w dniu 2018-04-12 21:01:48

Zmieniony przez - dwdss w dniu 2018-04-12 21:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Sam dobór produktów może być, tylko teraz pytanie czego ile jest i czy pokryjesz tym swe zapotrzebowanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
@anubis84 2200kcal, w kalkulatorze zapotrzebowanie wyszło mi na ok 3000 kcal, być może tylko 2200kcal, bo dopiero zaczynam, chociaż mógłbym zjeść trochę więcej. Dodać do tego gainera w dzień treningowy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium