SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a duzo jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
siemanko cwicze juz niecąłe 2 lata i prowadzięłm dobra diete przez pare miesiecy(około 4) i utyłem moze 1,5 kg a dieta naprawde była dobra doszedłęm do wniasku ze mam strasznie szybko przemiane materri i zaczoęłm po prostu jesc zdrowo lecz bardzo bardzo duzo np zamiast 1 twarogu i 100 g makaronu z cukrem zjadęłm 300 gram makaronu i 2 twarogi (400gram) np czesciej jadłem fas foody d otego duzo owoców słoneczniku jogurtów bułęk batoników białka rodzynek warzyw,parówek ciast itp i jadłem tak przez 1,5 miesica przytyłem około 6 kg i brzuszek urósl mi moze z 3-4 cm a le biceps wzrół o połtora i klatka o 2 wiec doszedłem do wniasku ze jakby prowadzic ciagle taki sposób zywienia po tem jak juz sie nei chce przybierac masy to wszytko wyrzeźbic sposób ten uwazam za dobry dla osób z bardzo szybka przemiana materii napisałem to bo chce zebyscie powiedzieli co uwazacie o tym dzieki za przeczytanie i pozdro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
jak mozecie piszcie swoje zdania na ten temat bo z checia bym je poznał i moze udoskonalił to metode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Hehe wiesz moze i Ci poszlo ale pozniej jak bedziesz chcial rzezbic to Ci tluszczyk pojdzie w dol i zostaniesz suchar..Bo to co budujesz na tym jedzeniu to zapewniam Cie ze w tych ilosciach idzie w wiekszosci w brzuszek...A po redukcji jeszcze w depresje wpadniesz albo bedziesz winil sie ze dieta byla na redukcji nie taka i miesnie popaliles , a ich naprawde moze nie bylo. Wedlug mnie(daje Ci swoj przyklad)wole zeby mi masa szla wolniej ale w miare czysta(mam jako taka manipulacje weglowodanami)...A jaka jakos masz tego miesnia obecnie?Jak z klatka i bicepsami , podkreslone chociaz troszke?
Wlasnie tutaj sie budzi pojecie "masy" bo dla jednych byle jaka masa jest juz dobra(ektomorficy) a dla niektorych kazdy mniejszy zdobyty tluszcz a lepszy miesien (endomorficy)to skarb...

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
to jst tak na jedenj rece mam widoczna zyłe na drugiej dopiero po treningu lub w czasie a klatka jest nawet i powiem ci szczerze ze jezeli napne brzuch to jest mały kaloryferek słyszaęłm równiez ze ludzie któzy maja sporo tłuszczz i zaczna chodzic na siłownie maja potem o wiele lepsze wyniki i przychodza im je owiele szybciej niz pozostałym taka sam oznam goscia który ma naprawde duze miesnie 46-47 biceps bardzo wielka klate i duze barki i spory brzuszek wyglada jak słaby kulturysta na amsie i szcze powiem ze tak sylwetka chiałbym miec narazie a gostek je i je co wlezie potrafi p osiłowni zjesc 4- 6 duzych kanapaek ze wsyztkim co sie prawie da 3-6 bananów i jeszcze jakies 2-3 batoniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
lepsze wyniki to znaczy?W czym te lepsze wyniki , masa ,sila czy redukcja?

Hmm..Musiałbym widziec kolesia I jakos jego miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
to jest tak ze jak jeste sie grubym i przychodzi na siłke to szybciej da sie zrobic z grubaska dobrze napakowanego manego niz z chudzielca i osobiscie znam 3 takie osoby wiem ze takie wyjscie jets trudne i wymaga wielu wyrzeczen ale da sie a ja po prostu rozepchałem sobie zoładek i teraz jem duzo a gdyby przestął jesc az tyle to brzuch podejrzewam ze by mi spadł ;d;d;d wiec mi zalezy an to zeby byc duzym i i jezeli bedem miał bardzo duzo masy ponad 100 kg (mam 170 cm wzrostu i 71-74 kg wagi ) zaczne sie rzebic i redukcje tłuszczu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Masa masie nie rowna pamietaj

A to jest racja bo gdy ktos przychodzi na silke po dluzszej przerwie badz piersze razy to taka stymulacja istenieje z racji na poczatkowy bodziec ,jednak po pewnym czasie on ustaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to jest tak ze jak jeste sie grubym i przychodzi na siłke to szybciej da sie zrobic z grubaska dobrze napakowanego manego

Zależy co pod tym rozumiesz, bo z tłuszczu mięsni się nie robi i wtedy należy budować mięśnie i spalać tłuszcz, ale tego niestety jednocześnie nie da się robić, pomijając sam początek gdzie w pewnym stopniu jest możliwe. A to że wyglądają "bardziej napakowani" to tylko dlatego że są wizualnie więksi.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Diete powinienes polepszac z czasem przynajmniej od siebie tyle moge powiedziec, jezeli masa ci stoi w miejscu to dorzucasz wiecej wegli ew tluszczu/KG. Uloz diete po przeczytaniu artykulow jak sie ja uklada (chyba ze tamta jest pozytywna), a nastepnie bedziesz ja miksowal a forumicze z tego dzialu napewno ci pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
t o ja wiem ale mi chodzi oto ze biceps bez saa zatrzymuje sie przy 44-46 cm a znam goscia który ma jako taki biceps klate i sredni bruch i w łąpie ma na pewno wiecej nic 46 a jak pokazywął mi swoje zdjecia był owiele grubszy kiedys wazył dobrze ponad 140 kg a teraz koło 110-120kg według mnie szybciej i lepiej robic mase tłuszczowa miesniowa i potem rzezbic to bo wyjdzie sie potem o wiele wiekszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
ja osobiscie bylem szczuply bo biegalem bardzoo duzo, moral z tego taki ze spalilem to i tamto nastepnie zaczalem cwiczyc na mase i nie ma zalegajacego tluszczu, kable na lapach, nie wiem po co masz zrec na maksa wtedy to tluszcz moze ci wchodzic do tego bicka zamiast tkanki miesniowej taka moja opinia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dietą

Następny temat

Sos na redukcje

WHEY premium