SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - brzuch off !?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
Siema. Ćwiczę i ćwiczę, jem i jem i jestem już tym kurde zmęczony bo cos jest nie teges. Nie chce nikogo zbytni kłopotać, ale nie mam wyjścia, jak tylko zwrócić się o pomoc.

Mam dietę na "niby" masę, taką to (5 g węgli, 2,5 g białka, 1 g tłuszczu):

I ŚNIADANIE

200 ml mleka 1,5% tłuszczu
100 g płatków owsianych
50 g twarogu chudego
100 g chleba żytniego
Białko: 35,3 Tłuszcze: 12,25 Węglowodany: 134,95 Kcal 751

II ŚNIADANIE

200 g chleba żytniego
30 g margaryny
50 g sera żółtego
100 g twarogu chudego
Białko: 47,15 Tłuszcze: 15,55 Węglowodany: 111,47 Kcal 737,5

OBIAD I

150 g piersi z kurczaka
100 g ryżu białego
Białko: 38,95 Tłuszcze: 2,65 Węglowodany: 78,9 Kcal 497

OBIAD II (posiłek potreningowy)
100 g ryżu białego
100 g twarogu chudego
200 ml mleka 1,5% tłuszczu
100 g banana
150 g (2 sztuki) jajka
Białko: 53,05 Tłuszcze: 20,55 Węglowodany: 117,4 Kcal 495

KOLACJA
40 g Night Protein
200 ml mleka 1,5% tłuszczu
130 g tuńczyka w oleju
40 g chleba żytniego
Białko: 74,9 Tłuszcze: 16,8 Węglowodany: 35,4 Kcal 582

Razem
Białko: 249g Tłuszcze: 67 Węglowodany: 478 Kcal 3433

Wszystko byłoby swietnie gdyby nie fakt że zauważyłem u siebie więcej tłuszczu na brzuchu i jestem baaardzo wk...iony z tego powodu, bo wszystko robiłem żeby nie mieć brzucha i zrobić sobie pożądną klatę.

Co robię źle????? Co mam zrobić żeby spalic ten pie...rzony brzuch? Nie chce przechodzić na jakąś super niskowęglowodanową dietę bo zgubię i tak nie największą ilość mięsni. NIe pamiętam co mam napisane w profilu, ale obecnie waże 87 kg, mam 187 cm wzrostu i ćwiczę na siłowni od roku.
Tyle się naczytałem o tych dietach, treningacjh i wogóle i kurna g**** mam z tego. Dla każdego coś innego tylko co dla mnie? użalam się? - być moze, w końcu

Więc moje pytanie - jak stracić ten tłuszcz z brzucha??? Fajnei by było gdybym nie stracił mięsni.
Mogę wkleić jeszcze tu plan treningowy. Coś czytałem o full body workuot ale nie wiem co dla mnie.

PONIEDZIAŁEK
Klatka dolna część
1. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej - 12,10,8,6
2. Wyciskanie hantlek na ławce płaskiej - 12,10,8,6
3. Rozpietki na ławce skośniej głową w dół - 3 x 12
Biceps
1. Uginanie ramion ze sztangą stojąc. 10,8,6,6
2. Uginanie sztangi na modlitewniku (wąsko). 12,10,8,6

ŚRODA
Barki
1. Wyciskanie sztangi zza karku siedząc.
2. Podciaganie sztangi do brody wzdłuż tułowia.
3. Wznosy boczne stojąc (lub siedząc).
Triceps
1. Wyciskanie w waskim uchwycie 10 8 6 6
2. Francuskie wyciskanie sztangą leżąc.
3. Pompki tyłem na krzesłach. 3 x 12
Nogi 3 x 10
1. Przysiady ze sztangą.
2. Uginanie nóg na dwugłowy.
3. Martwy ciag na prostych.
4. Wspięcia na jednej nodze trzymając hantle siedząc.

PIĄTEK
Klatka górna część
1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę - 12,10,8
2. Wyciskanie hantli na ławeczce skośnej głową w górę - 10,10,10
3. Rozpiętki na ławeczce skośnej głową w górę - 12,12,12
Plecy
1. Ściąganie drążka wyciągu górnego (szeroko) do klatki piersiowej. 3 x 10
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego (szeroko) zza głowy 4 x 12-8
3. Podciaganie sztangieliki w opadzie 10,8,6,6 .

NAPEWNO ZNACIE jakies dobre sposoby żeby nie mieć brzucha, zostawić umięśnienie i być pięknymi i zdrowymi. I nie mówię tu o dietach cud, i wszystkim co najszybsze Wypowiedzcie sie pliska bo mi ręce opadają. Dzięks z góry .

Grunt to się nie poddawać ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4422 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Dodaj jeszce w bicepsie uginanie ramion na siedząco 4 serie. Bo troche za mało.
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Chcesz zmniejszyć swój brzuch?? Rób redukcje i trać mięśnie!! Niestety to jest jedyny sposób.
Logiczne jest, że przy dodatnim bilansie kalorycznym tłuszcz sie gromadzi, a ile tego tłuszczu sie nagromadzi to zależy od dwóch rzeczy- ile kalorii jest na + i od genetyki.

Trzeba wykombinować jakiś sposób, żeby można było robić mięśnie na bilansie ok. 0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8447
zmniejsz wegle, dodaj wiecej tluszczu

pozdro & pocwicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Po kolacji przed snem daj jeszcze jeden posiłek, twaróg+oliwa bo w tej twojej kolacji to za dużo wegli jest jak na ostatni posiłek, w potreningowym unikaj tłuszczy, dodaj gdzieś jakieś warzywka, zastąp margaryne masłem, a i jeszcze troche mało tu zdrowych tłuszczy, tuńczyka lepiej w sosie własnym.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To nie od węglowodanów w kolacji się otłuszczasz
Raczej od nadmiernego spożycia kalorii w ciągu dnia

Proponuję Ci dietę średnioweglowodanową
Spożywaj 3g węglowodanów na 1kg masy ciała a resztę uzupełnij tłuszczami (oliwą z oliwek, orzechami, omega-3 z tranu czy kapsułek itd.).

Jednocześnie obniż obecne zapotrzebowanie o jakieś 200 kcal
Dieta medium-carb wpływa bardzo dobrze na sekrecję testosteronu w przeciwieństwie do niskotłuszczowej wysokowęglowodanowej i obecnie w/g mnie powinna być preferowana przez ludzi amatorsko budujących masę mięśniową jako prostsza w utrzymaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
Do treningu dorzuce to cwiczenie na bica :P A co do diety - zapotrzebowanie o 200 kcal mam obniżyć, ale to podstawowe tak? (pewnie tak:D). Czyli to będzie taka dieta na masę, czy spale ten brzuch w końcu? Bo głupio trochę tracić mięśni, skoro się wcześniej tak napracowałem :P Ciekawe ile ich zgubię. Może jak wrzucę tu moje obliczenia i dietę, to ktoś mi dopomoże? Tylko czy to zadziała? :D Oby.

Grunt to się nie poddawać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Nie zgubisz brzucha będąc na masie, zrozum wreszcie. Podejrzewam, że mimo dobrej diety i tak brzuch troche urośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
dokladnie jesli jestes na masie, nie zredukujesz brzucha, jest to po prostu niemozliwe

Od takich spraw sa wlasnie cykle masa-redukcja

Zmieniony przez - coverley w dniu 2006-08-12 10:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570
MOje podstawowe BMR to 2505 kcal. I teraz odjąć od tego 200 kcal i ułozyć dietę? Myślałęm o 2,5 g białka na kg masy, 3 g wegli na kg i 1 g tłuszczy na kg. Dobrze, źle? I w tym wypadku będzie to dieta już na masę? Odpowiedzcie mi ktoś, bo chciałbym zacząć ukąłdać dietkę :P I trening do tego mogę taki zostawić + a6w + bieganie jakieś? PLISSSSS o help.

Grunt to się nie poddawać ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2570


Zamieszczam moje foto, żebyście mogli zobaczyć co tak naprawdę mi dolega i swoim fachowymn okiem postawić mi diagnozę :P Jak widać - klaty brak (a pragnę jej baaaardzo :P) no i brzuch. Mimo, ze niby nie jest tak źle - to wierzcie mi - jest. Podkreślam, że na tym foto napiąłem się jak tylko mogłem, więć sami rozumiecie. Help.

Grunt to się nie poddawać ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowanie na Lov Carb

Następny temat

Dieta dla mnie

WHEY premium