SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - Nowy Start

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Ustaliłeś sobie nisko węgle względem wysokich tłuszczy, więc stąd moja obserwacja, że wolisz jeść tłusto aniżeli bogato w węgle. I manipulujesz też tłuszczami w toku redukcji.. Spróbuj. Zobacz jak się będziesz czuł, czy będzie Ci komfortowo komponować posiłki, czy waga będzie spadać.

Nikt Ci nie powie jak powinno wyglądać Twoje makro, bo to sprawa mocno indywidualna - wiele osób wyznacza optymalny dla siebie rozkład makroskładników metodą prób i błędów i Tobie tez to polecam chyba, że już teraz wiesz jak na co reagujesz

A węgle nie są złe, dla osoby trenującej się mega ważne, zatem osobiście nie widzę sensu ucinać je tam mocno względem fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Główne założenie diety to Carb Back Loading .Zauważyłem że zdecydowanie lepiej reaguję na wysokie tłuszcze niż węglę .Czuje się lepiej nie taki ospały i ociężały.Chce spróbować tego rodzaju diety .Zawsze tak jak pisałem wcześniej miałem diety oparte zazwyczaj na wysokich węglach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
U Ciebie to bardziej wygląda na Low Carb High Fat, niż CBL, ale.. Zobacz jak się będziesz czuł, próbuj. Możesz się zawsze zastanowić nad jakimiś okresowymi ładowaniami węglowodanami - z głową oczywiście Dla mnie osobiście by było trochę mało tych węgli, ale skoro mówisz, że chcesz spróbować diety wysoko tłuszczowej to do dzieła - dawaj znać co i jak u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Jeżeli chodzi o trening to będzie to wyglądało następująco :

Przysiady tylne 5x6/8p 
Wiosłowanie 5x6/8p 
Wyciskanie sztangi leżąc 5x6/8p 
Military press 5x6/8p 
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 5x10/12p 
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x10/12p


Martwy ciąg klasyczny 5x8/10p 
Wiosłowanie hantlą 3x12p
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p 
Wyciskanie sztangielek siedząc 5x10p 
Uginanie do czoła sztangą łamaną 4x12p
Uginanie sztangielki w oparciu o kolano na 4x12p 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
z tobą widzę to jak z chińczyiem .
Proszą cię wszyscy, żebyś sie określił czego ty chcesz konkretnie.
Cbl
CN
czy zbilansowaną

jak sam wiesz, że można robić naraz masy, rzeżby i siły - trzeba częsot wybrać jedno(rzadko 2).
Więc jeśli chcesz, żeby ktoś ci pomógł to:
1. okreś się j/w
2. daj znać z jakiej puli kcl b/t/w startujesz
i wtedy ktoś ci pomoże
jak tego nei zrbisz to wszyscy cię oleją i będziesz się błąkał po swoich wizjach ;]

pare postów niżej jest mój temat "przejście z masy na redukje.." - i jakoś się dogadaliśmy, zaufałeem i efekty powoli z tygodnai na tydzień się pojawiają (swoją drogą za pare dni odświeże fotki ;] )




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-02-12 22:40:23

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-02-12 22:40:40

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-02-12 22:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Uznam to za komplement , nie widziałem jeszcze żadnego bezrobotnego chińczyka .Tak że dzięki

A teraz konkretnie :

Cel jest jasny REDUKCJA która ma trwać 7-8 tygodni .

Zakłada na chwile obecną zapotrzebowanie na poziomie 2800 kcal z czego odejmuje 400 kcal na początku .

Zastanawiam się nad tym którą z diet wybrać .Która będzie bardziej odpowiednia dla mnie czyli faceta który szybko łapię masę ale niestety tłuszczową .Od kilku lat utrzymuje swoją wagę na poziomi 80 kg .Od dłuższego czasu trenowałem mocna tajski boks gdzie nie musiałem aż tak bardzo liczyc kcal . Teraz z racji zmian życiowych została mi siłownia i bieganie .

Stąd mój wpis tutaj bo chce za to się zabrać porządnie .


Zmieniony przez - PanOs w dniu 2017-02-12 23:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Co chcesz osiągnąć w 8 tygodni? Trochę to mało czasu.., Zrob to pozadnie i zacznij sie budować.., będę podgladal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Oczywiście to jest etap pierwszy , chce zobaczyć jak będzie wyglądała redukcja - jakie będą postępy .Chce zredukować do takiego poziomu który pozwoli mi spokojnie i powoli ( bo nigdzie mi się nie spieszy) budować suchą masę mięśniową.




Zmieniony przez - PanOs w dniu 2017-02-12 23:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Znowu na mic sie nie zdecydowales, znowu samsobie kcl ustawiles. Ja tam juz odpuszczam, gl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Kwachor bardzo łatwo się poddajesz .Dziś wieczorem siądę i skończe czytać temat Solarosa który ma 68 stron . Nie podjąłem jeszcze decyzji bo zastanawiam się która wersja diety będzie dla mnie lepsza .Liczyłem na to że dostanę jakieś wskazówki które mnie naprowadzą. Z tego co wczytałem się w temat CN jest lepszym rozwiązaniem na redukcję niż CBL .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lydki u faceta obwody

Następny temat

Jak zgubić parę kg na masie?

WHEY premium