SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ATLETA

Dodaj odpowiedź

Dieta - Mr. Big

Temat przeniesiony z 'Odżywianie' przez: Koniu151
Wysłana -
Cześć,

Jestem w trakcie układania diety dla siebie w okresie budowania masy mięśniowej. Przy tej okazji korzystam z pomocy programu Mr. Big i właśnie jego dotyczy moje pytanie. Mianowicie, w rubryce dzienne zapotrzebowanie uzupełniłem pola: białko, tłuszcze i węglowodany. Na podstawie podanych wartości program powinien obliczyć dzienną ilość kcal.: białko x 4 + tłuszcze x 9 + ww. x 4 = x. Tak powinno to wyglądać moim zdaniem a Mr. Big wykonuje to tak: (białko x 4 + tłuszcze x 9 + ww. x 4) x masa ciała = x. Popyt kaloryczny wychodzi ogromny. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, dlaczego program mnoży ilość kalorii z poszczególnych makroskładników przez masę mojego ciała.

Dzięki za pomoc ! :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pierwsze pytanie po co korzystarz z wieśniackich programów? Nie prościej samemu obliczyć? Kalkulatory masz na potreningu, obliczasz zapotrzebowanie na daną aktywność fizyczną, zaleznie od celu dodajesz lub odejmujesz kalorii, Układasz sobie makroskładniki czyli zależnie od celu 1,6-2,5g Białka na kgmc, około 1g tłuszczy i reszta węgle. Układasz dietę i masz wszystko ogarnięte.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź