SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - Mr. Big

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
Cześć,

Jestem w trakcie układania diety dla siebie w okresie budowania masy mięśniowej. Przy tej okazji korzystam z pomocy programu Mr. Big i właśnie jego dotyczy moje pytanie. Mianowicie, w rubryce dzienne zapotrzebowanie uzupełniłem pola: białko, tłuszcze i węglowodany. Na podstawie podanych wartości program powinien obliczyć dzienną ilość kcal.: białko x 4 + tłuszcze x 9 + ww. x 4 = x. Tak powinno to wyglądać moim zdaniem a Mr. Big wykonuje to tak: (białko x 4 + tłuszcze x 9 + ww. x 4) x masa ciała = x. Popyt kaloryczny wychodzi ogromny. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, dlaczego program mnoży ilość kalorii z poszczególnych makroskładników przez masę mojego ciała.

Dzięki za pomoc ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Pierwsze pytanie po co korzystarz z wieśniackich programów? Nie prościej samemu obliczyć? Kalkulatory masz na potreningu, obliczasz zapotrzebowanie na daną aktywność fizyczną, zaleznie od celu dodajesz lub odejmujesz kalorii, Układasz sobie makroskładniki czyli zależnie od celu 1,6-2,5g Białka na kgmc, około 1g tłuszczy i reszta węgle. Układasz dietę i masz wszystko ogarnięte.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST - Atleta Łódź - czysta masa - by gustawo1995 !

Następny temat

PRACA DLA SPRZEDAWCY W SKLEPIE ATLETA W ŁODZI

Wiecej