SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Tłuszczowa - beginner

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, i prosilbym o mala pomoc.
Wiec mam 26 lat, 181 cm, aktualna waga 85,5. 3 tg temu wazylem ok 92-93.
Wiec jak wiadomo , od 3 tyg stosuje diete tluszczowa, ale bez zadnego wyliczania, po prostu, jem to co trzeba , no w prawdzie mowiac rezultaty sa . Ale robie teraz ladowanie w weekend, a po tym bym chcial na prawde te diete stosowac tak jak tzreba z wyliczonymi kaloriami.
Mial bym moze z 3czy 4 pytanka.Wiec czytalem ze jak sie oblicza ile bialka i tluszczu powinienem spozywadz to trzeba pomnozyc itp itd.
Chodzi o to ze roznie pisza, raz pisza ze trzeba pomnozyc przez sucha mase ciala(czyli odejmusjemy ten tluszcz co nosze na sobie), a gdzieniegdzie ze mnozyc przez wage ciala ??? Wiec o co tu chodzi w koncu bo az mnie glowa boli. Pomozcie prosze, bo nie chce dac plamy. Wiec prosilbym by ktos kto na prawde wie i ma doswiadczenie w tych sprawach pomogl mi. Chcialbym do wakacji dobrze wygladac.
Wiec na dzien dzisiejszy waze 85,5 kg. Kupilem wage ktora pokazuje zawartosc tluszczu , mase miesniowa i wode w ciele. Moja zawartosc tluszczu , jak waga pokazuje wynosi 20,5%. Wiec jak obliczylem to suchej masy mam jak sie nie myle 68 kg, troche malo ale nie wiem chyba sie myle.
Wiec jeszcze raz prosze o pomoc,i wyjasnienie mi ile bialek i ile tlusczy i od jakiejwagi mam to obliczyc.
Dziekuje z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html - dośc ciekawie opracowane zagadnienie CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
A czy moge uzywa do tego Fat burnera , mam puche Thermobol Maximuscle ??
A co z glutamina , czy tez mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
Czyli moge. Ok , sorki, doczytalem. Dzieki wielkie za te stronke. Jest ++++
Ale o glutaminie nie ma nic napisane, moze jakis tips??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
Jescze jedna sprawa, czy moge poczekac z ladowaniem dluzej niz do 14 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem warto robic ładowania jesli jesteś osobą aktywną fizycznie, kiedy - kwestia mocno indywidualna, teoretycznie można czekać z ładowaniem dłużej.

Jesli chodzi o fat burnera - początkowo bym redukował bez niego. Daj skład tego specyfiku, bo nie znam

Jeśli chodzi o glutaminę to warto poczytać:

https://www.sfd.pl/Glutamina__przegląd_literatury-t676280.html

Z drugiej strony jesli juz stosować - to własnie na redukcji, przy niskich weglach

edytuj posty, tym "notesikiem" nad wypwiedzią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
Witam, ponownie.
Mam nadzieje ze ktos mni pomoze , ponownie ...;)
Wiec, juz po diecie tluszczowej, waga 79 kg.Kostka na brzuchu juz prawie jest,ale najwazniejsze ze jestem usatysfakjonowany swoim wygladem( w koncu)
ciezko bylo ,ale uwierzcie mi ze warto,poswiecic te 4- 5 miesiecy.
Wiec chodzi o to , ze za 2 tyg juz calkowicie z niej schodze.
Ale jak wiadomo ze jak nie zaczne mądrze jeść to mozliwy bedzie efekt jojo, haha smiesznie to brzmi, ale wiem ze tak moze byc, mozna szybciutko przytyc, i bedzie dupa.
Wiec jesli ktos by mi mogl pomoc, ile wegli bialka i tluszczy mam dostarczac.
I czy to dalej maja byc te zdrowe tluszcze( mysle ze tak).
Wiec , jesli ktos tam jesli wie co pisze i o czym pisze tak naprawde, prosilbym o pomoc.
Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić jak ktoś grozi?

Następny temat

dieta na 4200 kalori

WHEY premium