SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcjna do oceny, 67kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Wiek-18lat
waga-67kg
staz na silowni- 4 lata


suplementy- Kreatyna/bcca/ beta alanina

Treningi: Silownia ok 700kcl / areoby 30min ( w postaci biegu) - ok 300kcl rower- 1h ok 350kcl/ basen - 1/1,5h ok 350kcl./ skakanka 15min plank 5min walka z cieniem 5min oraz bicie w worek 5min ok - 300kcl

przemiana bmr- 1600

inne czynności - 400kcl

= 4000kcl - zapotrzebowanie - 300kcl - 3700kcl.

wstawiam dietke do oceny, narazie w dzien z siłownią, później wstawię zamiast siłki interwały oraz dzień obijania się (niedziela)

posiłek 7 to soki z buraka i cytryny = 4 porcję pite między posiłkami.

(jeżeli ktoś powie ze za dużo treningów itd, neich wie ze sport uprawiam bo mam cel mianowicie mistrzostwo... a są teraz wakację, dlatego taki 2miesięczny intensywny trening chce sobie zrobić.)




ostatni posiłek jest to sadzonka, śniadanko jajecznica.

Oraz zmieniaki z mintajem są pieczone oraz indyk przyprawa to tylko ziolo peruwiańskie


Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:45:39


Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:47:12

Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:58:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Zdecydowanie podbijanie insuliny co chwilę nie będzie korzystne dla redukcji tkanki tłuszczowej. Podbijać ją warto w określonych sytuacjach a nie zmniejszać wrażliwość organizmu na siłę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Obliczenia mocno niewiarygodne, a co za tym idzie zapotrzebowanie przy takiej masie ciała na redukcję przeszacowane znacznie. Zapotrzebowanie liczymy stąd https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html plus ankieta stąd https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html Taki planem z taką ilościa aero to bardzo dobra droga do zajechanie metabolizmu, nie do mistrzostwa. Nie zawsze wiecej znaczy lepiej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
vAsher
Wiek-18lat
waga-67kg
staz na silowni- 4 lata


suplementy- Kreatyna/bcca/ beta alanina

Treningi: Silownia ok 700kcl / areoby 30min ( w postaci biegu) - ok 300kcl rower- 1h ok 350kcl/ basen - 1/1,5h ok 350kcl./ skakanka 15min plank 5min walka z cieniem 5min oraz bicie w worek 5min ok - 300kcl

przemiana bmr- 1600

inne czynności - 400kcl

= 4000kcl - zapotrzebowanie - 300kcl - 3700kcl.

wstawiam dietke do oceny, narazie w dzien z siłownią, później wstawię zamiast siłki interwały oraz dzień obijania się (niedziela)

posiłek 7 to soki z buraka i cytryny = 4 porcję pite między posiłkami.

(jeżeli ktoś powie ze za dużo treningów itd, neich wie ze sport uprawiam bo mam cel mianowicie mistrzostwo... a są teraz wakację, dlatego taki 2miesięczny intensywny trening chce sobie zrobić.)




ostatni posiłek jest to sadzonka, śniadanko jajecznica.

Oraz zmieniaki z mintajem są pieczone oraz indyk przyprawa to tylko ziolo peruwiańskie



Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:45:39


Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:47:12

Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 15:58:08


Przede wszystkim to co napisales jest mega nieczytelne. Te treningi to codziennie czy jak? Oszolomem mi to pachnie.

Wyliczyles takie zapotrzebowanie przy swojej mini wadze?


Ziola peruwianskie to jakie sa? Prowansalskie chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie wiem jakim cudem obliczyłeś swoje zapotrzebowanie kaloryczne, ale pomyliłeś się o jakieś 1500kcal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
deja vu
Obliczenia mocno niewiarygodne, a co za tym idzie zapotrzebowanie przy takiej masie ciała na redukcję przeszacowane znacznie. Zapotrzebowanie liczymy stąd https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html plus ankieta stąd https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html Taki planem z taką ilościa aero to bardzo dobra droga do zajechanie metabolizmu, nie do mistrzostwa. Nie zawsze wiecej znaczy lepiej.


BMR- 1600 + dzienne 400kcl na czynności.

siłownia- 700kcl

bieganie po siłowni 30min - ok 300kcl

rower- 20min na siłownie oraz spowrotem to już 40min. + droga na basen i spowrotem... czyli już 1h rowerkiem co daje - 300kcl z prędkością 11-15km

skakanka- 15 min oraz plank 5min/ walka z cieniem 5min oraz bicie w worek 5min. razem - (skakanka 137, plank to jakies 100kcl, walka z cieniem i worek będzie razem z 200kcl.) = 437kcl

oraz basen 1/1.3h na zakończenie dnia głównie by pobyć w wodzie dla regeneracji. = ok 300kcl

Razem wychodzi 4000kcl - 300 = 3700.

Pon/Sr/Piat/Sobota. ( zapotrzebowanie mniejsze w wtorek i czwartek zamiast silki dodaje interwały, niedziela wolna od cwiczeń więc jakieś 2000/2,100 kcl.

zapotrzebowanie według wagi może wydawać się duże, ale sportowcy którzy dużo ćwiczą np Michael Phelps i wcinają 12k kcl... (budowa atletyczna.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
dlaczego mniej o 1500kcl? przecież z ćwiczeń wychodzi mi tyle kcl ile napisałem dodając bmr + 400kcl na użycie bez ćwiczeń.

(dodam ze mam wzrost 165cm, zapomniałem napisać.)



Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 17:57:48

Zmieniony przez - vAsher w dniu 2017-06-23 18:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Powrot do szkoly dobrze Ci zrobi, najlepiej tam gdzie ucza czytac. Przelicz sobie z podanego linka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Co wy z tym Phelpsem znowu (czy to Ty ciagle go wspominasz i te 12k kcal? )

Widac, ze mistrzostwo faktycznie masz na celu porownujac sie ze sportowcem takiej klasy. Nie zdajesz sobie sprawy z tego kim jest sportowiec, to jego zawod, tak jak Ty chodzisz do szkoly on mega trenuje i to z mega intensywnoscia a twoj "trening" to...nie bede sie wypowiadal bo nie jestem specjalista, ale rak ani nog to nie ma.

Taki rowerowy wypad to jest normalna aktywnoscia dla przykladu. Ziewanie tez doliczasz? Moczysz dupe na basenie i spalasz 300 kcal?

Wstaw zdjecia sylwetki, atleta chyba nie jestes i zdaje sie, ze pptrzebujesz czegos zupelnie innego co robisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
abdulkanarek
Powrot do szkoly dobrze Ci zrobi, najlepiej tam gdzie ucza czytac. Przelicz sobie z podanego linka.


Nie cwaniakuj, dobrze jest przeliczone jak chcesz kozaczyć to udowodnij screenami że złe mam obliczone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
abdulkanarek
Co wy z tym Phelpsem znowu (czy to Ty ciagle go wspominasz i te 12k kcal? )

Widac, ze mistrzostwo faktycznie masz na celu porownujac sie ze sportowcem takiej klasy. Nie zdajesz sobie sprawy z tego kim jest sportowiec, to jego zawod, tak jak Ty chodzisz do szkoly on mega trenuje i to z mega intensywnoscia a twoj "trening" to...nie bede sie wypowiadal bo nie jestem specjalista, ale rak ani nog to nie ma.

Taki rowerowy wypad to jest normalna aktywnoscia dla przykladu. Ziewanie tez doliczasz? Moczysz dupe na basenie i spalasz 300 kcal?

Wstaw zdjecia sylwetki, atleta chyba nie jestes i zdaje sie, ze pptrzebujesz czegos zupelnie innego co robisz.


Dałem przyklad Phelpsa, w żadnym przypadku nie porównuje się do niego, jeżeli by tak było miałbym 12k kcl nie sądzisz? Normalna aktywność która wymaga wysiłku, to nie jest wypad tylko codziennie dany do dnia czyli jest częscią treningu(rower). Basen 1/1.3h dziennie może nie pochłonie 300kcl? śmieszny jestes, utworzyłem temat by ocenili mi dietkę tzn produkty które mam w niej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
3700 to kalorycznośc masowa dla dużego chłopa.Nie redukcyjna dla kogoś kto ma niewiele masy mięsniowej. Taka aktywność jest bez sensu, tak jak i półtora litra soku z buraków. Basen to relax, no chyba, że pływasz jak zawodnik, jednak wrzucone foto na to nie wskazuje.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanita

WHEY premium