SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta REDUKCJA - potrzebna pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Witam

Chciałbym przejść na miesiąc na redukcje w celu zrzucenia 4-5 kilogramów.

Dieta i rozkład posiłków:

200gram białka; 300gram węglowodanów 80 gram tłuszczy dziennie
+/- 2750 kcal
(pi razy drzwi )

I Posiłek 7:30 (o 7:00 wstaje)
Omlet/jajecznica z 2 całych jajek + jedno białko + szynka konserwowa/pomidor(dodatek do omletu)
10g oliwy z oliwek
witaminy

II Posiłek 10:30 (szkoła)
I tu mam problem bo robiłem mase i w szkole zawsze piłem gainera; a teraz na redukcji nie wiem co w szkole jeść. Moge kanapki z czym kolwiek (z pieczywa razowego)

III Posiłek 12:30/13:00 (szkoła)
Tu zwykle mam możliwość zjedzenia u „chińczyka" - 50g ryżu + sajgonki / kurczak w „5 smakach" etc. (cokolwiek z kurczakiem i ryżem i surówką).

VI Posiłek (PRZED TRENINGOWY) 16:00
100g ryżu + gotowana na parze pierś kurczaka (ok. 150-200gram) + warzywa (puszka kukurydzy z fasolą / groszku lub pomidory/marchewki/fasola/brokuły)
10 g oliwy z oliwek

Trening siłowy lub aeroby (siłowy 3x w tygodniu, aeroby 3-4x w tygodniu)
17:00-19:00
I tu problem, bo na masie zawsze piłem po treningu gainera. A teraz pić samo białko?

V Posiłek (PO TRENINGOWY) 20:00
50g ryżu + gotowana na parze pierś kurczaka (ok. 150-200gram) + kukurydzy z fasolą / groszku lub pomidory/marchewki/fasola/brokuły)

VI Posiłek (przed snem) 22:30 (o 23:00 ide spać)
twaróg wiejski 150g + 15g oliwy z oliwek
białko 40g

Dodatkowe suplementy oprócz białka to L-carnitine przed aerobami.

Trening siłowy u mnie to split.
Pon - klata/biceps
Śr - plecy/triceps
Pt - barki/nogi

Aeroby to +/- 45 minut rower + jakieś ćwiczenia na brzuch (może a6w zacznę)

I mam pytanie czy opłaca się kupić pompę do treningów siłowych, czy jechać na diecie i białku/l cartinine tylko?
Bo mam plan po redukcji zacząć masę (dieta + bcaa + kreatyna mono + storm + shock therapy + białko + carbo).
I szczerze wole w czasie redukcji oszczędzić na suplementach .

Proszę o poprawki i ewentualne porady!
Pozdrawiam,
Lvkaz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie obcinałbym węgli jak są efekty, bo po co? to samo ma sie do kcal.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-01-19 23:35:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Aha ankieta

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 85

Wzrost : 185

Cel treningowy : REDUKCJA

Staż treningowy na słowni : 1 rok

Uprawiane inne sporty : -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : 3x w tygodniu full osprzęt siłownia

Dieta : Redukcyjna


Przeciwskaznania medyczne : -

Zażywane suplementy : L-carnityna, białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Tam gdzie piłeś gainera możesz pić białko lub jeść serek wiejski lub kurczaka z warzywami przygotować w pojemniku. Możliwości jest wiele wybierz najbardziej realną dla siebie.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
czyli w szkole np też wypije białko albo zjem serek wiejski; dołożyć do tego oliwę z oliwek (jakoś ją "zapakuje" )

i reszta diety ok jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj orzechy włoskie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Albo zrób patent którego sam używam: serek wiejski zmieszany ze zmielonym siemiem lnianym i słodzikiem i /lub kakao do smaku. Można lekko rozwodnić kilkoma "kroplami" mleka 0%, o,5%. Świetna sprawa...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
okej. jeszcze jedno pytanie
jeżeli mam możliwość zrobienia aerobów na czczo; to pierwszy posiłek nadal może być omlet czy zamienić go na potreningowy i dalej normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Aha i czy po treningu aerobowym pić tylko białko czy zjeść banana do tego? I to samo z treningiem siłowym; jeść owoc jakiś albo pić chociaż 25gram carbo po treningu czy na redukcji można odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wypij białko potem pełnowartościowy posiłek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Z aerobami na czczo mam niemiłe wspomnienia, bardzo łatwo popalić mięśnie. Lepszym wyjściem jest: rano białko na wodzie, zaraz aero, prysznic i zwykłe śniadanie takie, jakie masz w planie.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lub na bcaa zdecydowanie bez zabezpieczenia mm nie polecam robić aero

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wytłumaczyć matce że ćwiczenia fizyczne są zdrowe?

Następny temat

Odchudzanie , wysuszenie dieta do oceny+ pomoc w dobraniu supli

WHEY premium