SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Paleo dla alergika pokarmowego!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 699
Witam, chciałbym zacząć ponownie stosować dietę Paleo z użyciem węglowodanów okołotreningowo, lecz potrzebuję pomocy w ułożeniu diety jako że jestem alergikiem pokarmowym, nie mogę spożywać ryb, owoców morza, nabiału oraz soi. Poprzednim razem miałem problemy żołądkowe, co najprawdopodobniej było wynikiem złego dobrania produktów. Szczególny problem jest ze śniadaniem, niestety większość dostępnych przepisów jest złożona z produktów które w moim przypadku odpadają. Ważę 87 kg przy wzroście 174 cm, mam +/- 20% zawartość tłuszczu. W tygodniu stosuję 3 treningi siłowe (HST 15-10-5) oraz 2 biegowe, od pn-pt mam pracę siedzącą, oraz jeden dzień pracy ciężko-fizycznej. Moje dzienne zapotrzebowanie na kalorie wynosi około 3000 kcal. Będę wdzięczny za pomoc od osób dobrze znających temat oraz będących w tej samej sytuacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 699
Przykładowe zestawienie dań na jeden dzień oraz przykładów śniadań nie składających się z jaj. Pomocne będą też strony lub przepisy pasujące do takich nietolerancji pokarmowych, przeglądając strony nie znalazłem ich zbyt wiele.


Zmieniony przez - mkowalsky91 w dniu 2017-08-07 13:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
https://paleoleap.com/paleo-diet-recipes/ tutaj masz masę przepisów myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Makro sobie wyliczysz wpisując w kalkulatory takie jak Fitatu czy Cronometr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jo je Szchwajceneger - Kill Bill Blog

Następny temat

Makro w diecie samuraja.

WHEY premium