SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Optymalna (Tłuszczowa), Masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12611

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

mężczyzna

Cel

masa mięśniowa

Waga

80

Wzrost

182
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Witam wszystkich.

Od tygodnia zacząłem diete optymalną, tłuszczową (jak chciał tak zwał) i chciałbym sie trochę wiecej o niej dowiedzieć.
Narazie moje BTW wyglada tak: B:120g (1,5g/kgmc), T:285 (3,5g/kgmc) W:100 (1,2g/kgmc) Kcal: 3500 może tak być?
Waga 80kg


Zmieniony przez - Jaśko da Koks w dniu 2016-01-17 15:04:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1110
Tomskyyy
Witam, mam prośbę do osób, które już przechodziły tą dietę...a więc jestem po 1 redukcji ż 92kg na 82kg następnie 2 tyg roztrenowania co zabrało dodatkowe 3kg czyli waga 79kg efekt zadowalający...następnie adaptacja do masy, dieta optymalna tłuszczowa. Na chwilę obecną mam 450Tł, 150B i 0 WW i niestety w 4 tyg wyglądam gorzej niz przy wadze 92kg..zalalo mnie totalnie...nie wiem co się stalo? Pomóżcie? Nie wiem czy znowu przejść na redukcję czy zmienić proporcje diety czy coś innego? Już sam nie wiem co robić...




Za duzo energi na masie jak dla kolesia twoich rozmiarow. Obetnij kalorie gdzies do maks 3500kcal na poczatek. Czyli to bedzie jakies 320g Tl i 125g Bialka.
Ja teraz jestem na masie i mam u siebie okolo 4000kcal i waga caly czas idzie. Daje energie na poziomie 350g Tl , 130g Bialka i 30g WW. Do tego suplentacja: kompleks witamin B by wspomoc mitochondria do przetwarzania energii. Creatyna + D-ryboza na regenercje ATP. I bardzo wazne elektrolity czyli potas i sod ktore musza byc uzupelniane.



Zmieniony przez - jarabco w dniu 3/5/2020 4:27:57 PM

Zmieniony przez - jarabco w dniu 3/5/2020 4:28:48 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Może być kwestia jak dobrałeś składniki do diety ? Dlaczego także na taką dietę zdecydowałeś ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Składniki do diety to tak jak czytalem tłuste mięsa: karkówka, wątroba, wołowina, kiełbasy, masło, sery, smietana 30, smalec, boczek itp.
Zdecydowałem się na tą dietę ponieważ dieta węglowodanowa juz mnie meczyła. Ciagle napchany, co chwile w toalecie i kuchni.
Ta dieta wydała mi sie do mnie odpowiednia i narazie przez ten tydzien co ja stosuje odpowiada mi, ale jest kilka rzeczy o które musze spytać kogoś kto sie na tej diecie zna.


Zmieniony przez - Jaśko da Koks w dniu 2016-01-17 18:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Mam tą samą wagę i wzrost prawie i też zaczynam ta dietę bo chcę spróbować czegoś innego. Też mam 3,5 tys kal tylko że białka trzymam 150. Jak coś będę zaglądał jak Ci idzie. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
No ja własnie czytalem ze białka wystarczy 1,2-1,3g/kgmc max 1,5 dlatego zacząłem od tej najwyższej granicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
byłem na żywieniu tłuszczowym aktualnie na żywieniu tłuszczowym pod sporty siłowe
więc pytaj na ile będę mógł pomogę


Zmieniony przez - talgo w dniu 2016-01-17 20:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
No to tak, aktualnie jak juz pisalem BTW wynosi B:120, T;285, W:100 i mam zamiar co jakis czas dodawac 20g tłuszczu 180 kcal jak masa bedzie stała w miejscu. A pytania mam nastepujące:
1. Jak z warzywami? Mozna jeść czy nie powinno się, wliczać do bilansu czy nie wliczać?
2. Napoje słodzone odpadaja, ale czy moge wypić sobie cole zero i inne podobne napoje na słodzikach? Herbatę też słodze słodzikiem.
3. Wiadomo dieta dieta wyglad wygladem, ale jestem jeszcze młody czasami zaszaleć trzeba. Jak skocze na jakas imprezke wypije kilka piwek/wódke wiadomo wskoczy wieksze ilosc weglowodanow czy jest do duży problem czy od czasu do czasu nie ma to wiekszego znaczenia?


Zmieniony przez - Jaśko da Koks w dniu 2016-01-17 21:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ja bym miał parę pytań jak dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
To pytaj w tym temacie, oboje dowiemy się czegoś przydatnego :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Z czego brać tłuszcze? Ja jem boczek, jaja, smalec, orzechy włoskie, oliwę z oliwek, masło orzechowe. w jakich granicach trzymać węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
tłuste mięso, sery, smietana 30%, masło, olej kokosowy, ryby tłuste, twaróg tłusty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie chudnę...

Następny temat

Dieta na mase (do oceny)

WHEY premium