SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Odchudzająco-Wzmacniająca Przed Zawodami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
Piszę w tym dziale ponieważ bardzo zależy mi na zdaniu Tyki.
Zamierzam schudnąć około 4 kg przed zawodami sztuk walki zeby zakwalifikować się do niższej kategorii. mam 168 wzrostu waże 53 kg i chcę zejść do 49. Dieta nie może mnie osłabić, wręcz przeciwnie musi mnie wzmocnić abym miała sile skopac wszystkich na zawodach Na zejście do tej wagi będe miała coś koło 2-3 tygodni ponieważ zwykle tyle czasu przed dowiaduje się o zawodach. Na forum są wskazówki głównie dla kulturystów, a mi nie zależy na sylwetce, tylko na zrzuceniu tych kilogramów. Więc proszę o wskazówki jakie produkty powinnam spożywać aby mnie wsmocniły i zebym schudła. Dodam że nie mam czasu na przyrządzanie posilków, klasa maturalna full nauki, treningi 2 razy w tygodniu prawo jazdy robie i jeszcze kilka drobnych rzeczy. Byłabym wdzięczna za cenne dla mnie wskazówki .

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
postanowilam ulozyc sobie diete nie liczac zapotrzebowania i kcl.
godz 7 szklanka wody, garstka platkow chockapic z szklanką mleka, kromka z serem bialym i pomidorem
godz 10 (w szkole) 2 kanapki z duzą iloscia szynki
godz 13 (w szkole) 1 kanapka z duza iloscia szynki
godz 15 jajecznica na masełku, herbatka ulatwiajaca trawienie
godz 17 )[przd treningiem) ryz z jogurtem albo kasza z sosem, czasem jakies miesko, zielona herbata
godz 20 jajko, lub śledz, lub ryba w puszce, herbatka ulatwiajaca trawienie

w dni beztreningowe taka sama dieta z mniejsza iloscia weglow i baialek. wiem ze mam za malo tluszczy moze w koncu zakupie sobie oliwe z oliwek to ja dolacze do diety. no i oczywiescie woda mineralna niegazowana. prosze o ocene

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
dieta kopenhaska trwa 13 dni. czy bedzie ona dla mnie dobra?

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przystąpienie do zawodów po diecie kopenhaskiej to zły pomysł - gwarantowany spadek wydolności fizycznej we wszystkich aspektach. Proponuję zbić wagę tradycyjnie czyli aerobami i sauną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Hmm, ja mam zawody między październikiem a listopadem, chce byc w kategori 70-75 a waże ok 76 a jak pojem obiadek to stuknie 77,5. Podobnie jak koleżanka chciał bym jakoms dietke. A może wystarczy tylko basen 2x w tygodniu i 3x w tygodniu biegi?

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aby zejsc z 76 do 75 wystarczy ograniczyć spożycie węglowodanów, wody i soli na dzien przed zawodami i nieco się wypocić. Spróbuj sobie dużo wcześniej abyś wiedział czy i jak to działa a nie tuż przed zawodami.

W ogole jeśli uprawiacie jakieś sporty i startujecie to proponuję zacząć czytać i się uczyć bo pytania w stylu "chciał bym jakoms dietke"nie przystoją zawodnikom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
przejdzcie sobie na diete tluszczowa (optymalna, ckd etc)... znam wielu kick boxerow, zapasnikow i gosci uprawiajacych bjj ktorzy stosuja tego typu diety i daje to naprawde dobre rezultaty... swietna wydolnosc i sila przy bardzo niskiej wadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
czytam bardzo duzo i czytalam jeszcze kilka miesiecy przed zalozeniem konta, podstawowe informacje nie sa mi obce tylko mowie, ze tu jest glownie pisane z myslą o kulturystach a mi nie zalezy na sylwetce. mysle ze wezme sie za CKD

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
yy... a możecie zapodac te dietki? bo jestem zielony :]

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
uzyj wyszukiwarki, tam wszystko jest

ja chyba nie bede miala niestety czasu na taka diete, obliczanie tego wszystkiego i wyliczanie kazdej kalorii. bede sie kierowac takimi zasadami:
na czczo szklana wody
zero słodyczy, fast foodow itp
6 posilkow
zielona herbata
bede spozywac najmniej chleba jak to jest mozliwe (calkiem nie wyklucze bo do szkoly kanapki zawsze biore)
w miare mozliwosci ciemne pieczywo
treningi 2 razy w tyg + minumum 2 razy w tyg biegi

czy to dobry plan? jak mysliscie ile schudne?

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a ty jak myslisz?

a plan do bani raczej

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
dlacezgo? przeciez zawarte są wszystkie rady o ktorych piszecie w postach podwieszonych

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem co poczac..HELP

Następny temat

Trening dla dziewczynki

WHEY premium