SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Low Carb do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
przechodzę z diety na masę na redukcję, zdecydowałem się na lc. mam 33 lata, 186cm, 90kg, ćwiczę od 6 miesięcy. moje zapotrzebowanie podstawowe to 3400kcal. proszę o ocenę i korekty.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
posilek nr 3 naprawde 100g majonezu czy to blad?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
dzisiaj po raz pierwszy będę robił taką sałatkę, więc sprawdzę ile tak naprawdę wejdzie mi majonezu - na razie jest to założenie, które po prostu mi pasuje pod względem wartości. na pewno będzie co najmniej 50-60g, jak wyjdzie dobre to nawet 100g. to jest rozpiska na pierwsze 7 dni, potem zwiększam ww do 150-200, więc z automatu poleci tłuszcz, więc te porcje będą bardziej racjonalne od 8 dnia diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Ogólnie wygląda ok. Pamiętaj też o tłustych rybach morskich, czyli jedynym źródle omega 3 (epa, dha). W jakim celu ten chleb z miodem? Daj lepiej więcej różnych warzyw + źródło błonnika, np otręby. Po 1-2tyg. możesz zwiększyć węglowodany, ale raczej nie aż do 200g.

Zmieniony przez - domer w dniu 2014-06-09 15:23:23

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
chleb z miodem jako węgle przed treningiem - wyczytałem, że to dobry pomysł. zazwyczaj byłem głodny na treningu (zaczynam koło 21:00) jak nic nie zjadłem przed 19:00 - dzisiaj tego nie jadłem - nasyciłem się obiadem - to chyba ten majonez ;)
bez tego chleba wychodzą ww 36g, a po dwóch tygodniach zwiększyć do 150g, czy trzymać nadal jak najniżej?
te tłuste ryby to dać na kolację - po treningu, czy to obojętne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
trochę dopracowałem dietę, majonezu da radę 60-70g. wyrzuciłem jabłko i chleb z masłem, nie jestem głodny w ciągu dnia, więc spokojnie się bez tego obejdę. kalorie znowu trochę poleciały w dół, ale po wczorajszym dniu, niby 2900 kcal, niby 400-500 mniej niż na masie, a w ogóle nie czułem różnicy - ba, nawet czułem się bardziej najedzony - nie potrzebowałem jabłka i chleba z miodem między posiłkami, a bez tego wcześniej było ciężko. trochę mnie to zastanawia, ale wygląda na to, że wszystko dobrze policzyłem. może pogoda robi też swoje, a może po prostu tłuszcze dają większe i dłuższe uczucie sytości? wrzucam poprawioną dietę.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
jaceeek
chleb z miodem jako węgle przed treningiem - wyczytałem, że to dobry pomysł. zazwyczaj byłem głodny na treningu (zaczynam koło 21:00) jak nic nie zjadłem przed 19:00 - dzisiaj tego nie jadłem - nasyciłem się obiadem - to chyba ten majonez ;)
bez tego chleba wychodzą ww 36g, a po dwóch tygodniach zwiększyć do 150g, czy trzymać nadal jak najniżej?
te tłuste ryby to dać na kolację - po treningu, czy to obojętne?


Obojętnie. Kiedy masz ochotę. Myślę, że 150g będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
dzięki za pomoc. sog się oczywiście należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2020
w kilku miejscach przeczytałem, jaki to majonez jest zły. czy powinienem w związku z tym zmniejszyć te dwie dawki z 70g na powiedzmy 40g?
drugie pytanie - waga makreli w pomidorach to 170g, ale samej makreli jest tylko 85g - jaką wartość powinienem przyjąć, bo pozycja nazywa się w sumie makrela w sosie pomidorowym...?
pytanie trzecie - jestem już 3-ci dzień na diecie lc, ale w ogóle nie czuję, żebym zjadał mniej kalorii, że jest to dieta na redukcję. czy to normalne? spodziewałem się, że będę głodny, słabszy - coś w tym stylu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Oba produkty są w dość znacznym stopniu przetworzone a tego zaleca się unikać. Ile dasz, to już zależy od Ciebie, jak podchodzisz do takich odskoczni od rutyny. Makreli 85g, więc tyle licz. Na redukcji nie powinno się być głodnym, więc jak najbardziej ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 70 kg

Następny temat

PCOS dieta/odchudzanie.

Wiecej