SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Kwaśniewskiego !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Może mi ktoś powiedzieć na czym polega ta dieta Kwaśniewskiego ??? Słyszałem o niej już kilkakrotnie z różnych źródeł, co nieco dowiedziałem się z SFD np to żeby wyeliminować tłuszcz roślinny (jeśli oczywiście dobrze doczytałem), ale nadal nie mam zielonego pojęcia na czym ta dieta tak naprawde polega, a z tego co czytałem podobno jest dobra i skutkuje. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam Wszystkich DeeJaaVuu.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
hej!
Heks spożycie bialka u mnie waha sie od 250 do 350g. Za bardzo nie przywiazuje wAagi do pory posilków.Zakladam tylko że w danym dniu mogę zjeść np.50 g węglowodanów i to mi wystarcza.
Kolego Duk-man i Al Bundy 2 dr Kwaśniewski pisze o kaszankach pasztetach ,ale kto wam broni jesc co innego????
Podaw wam przykładowy jadłospis tłusty ,ale nie oparty na kaszankach i golonkach:
1 posiłek jajecznica z 6 jaja na boczku
2 posiłek 250 g karkówki
3 posiłek 200 g piersi kurczaka i 50g żółtego sera
4 posiłek = 3 posiłkowi
No i teraz pora na weglowodany więc 2 gałki lodów
5 posiłek 0,4 l śmietany 18 % i 30 g BIG WHEY
6 posiłek 300g łososia lub innej tłustej ryby smażonej na głebokim tłuszczu
I przed samym snem 30g BIG WHEY ale zmieszanego z wodą

Oczywiście jak między posiłkami jestem głodny to podjadam orzeszki ziemne ,albo plasterki żółtego sera

Także dieta tra nie jest monotonna ,a wygląda sie po niej bardzo dobrze.Wielu z tegorocznych uczestników Pucharu Polski przygotowuję sie na tłustej diecie.
Ja tam wole tłuste żarcie ,nawet jak któregoś dnia przesadzę z węglami to podejdzie tylko woda podskórna ,którą zbijam potem sauną i aerobami.
Powodzenia w stosowaniu tej diety i niebójcie sie jej

P.S. 2 tygodnie temu odbyły się zawody typu GRAND PRIX w Ustce (w zeszłym roku byłem tam IV) które wygrał mój serdeczny kolega Juliusz Malik (stosuje tłustą dietę) , a 3 był Robert Zieliński (też tłusta dieta) pewno relacja będzie w FLEXIE

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polega na jedzeniu jak najwiecej tluszczu zwierzecego , chyba :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ksiazke na temat tej diety.
Dieta polega na jedzeniu jak najwiekrzej ilości tłuszczu przy minimalnych ilościach weglowodanow.
Czyli bez chleba ,ziemniakow itd. Ale za to tłuste żeberka i roznego rodzaju tluste potrawy .Moj starszy ja stosowal i odziwo schodł 8 kilo i czuł sie rewelacyjnie, no ale jest niezdyscyplinowany i przerwal. Moj sasiad natomiast mial problemy z krazeniem w nodze i mieli mu uciac.Ma 70 lat. Przezucil sie na tą diete i noga zaczela funkcjonowac ,az lekarze sie zdziwili, pozatym cisnienie wrocilo do normy i czuje sie 20 lat mlodziej.Dieta jest naprawde rewelacyjna, ale lekarze sa zazdrosni i jej nie promuja. Jest lekarstwem doslownie na wszystko :na pryszcze na polepszenie stanu wlosów itd. Pytalem sie specjalisty od tej diety ,jak sprawa wyglada odnosnie cwiczacych na silowni to odpowiedzial mi ze to jest wielka glupota takie podnoszenia ciezarow, ale jasli chodzi o normalnych ludzi uprawiajacych sport to z ta dieta nie ma problemu.

SZAFAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Aby osadził się tłuszcz w organiźmie niezbędne jest połączenie ww z tłuszczem. Nie przytyjesz eliminując jeden z tych składników. W diecie K. unikasz ww., jednak są one podstawowym źródłem energii (dlatego ta dieta nie jest wskazana dla sportowców). Spalenie tk. tłuszczowej następuje poprzez naruszenie przez organizm nagromadzonych przedtem rezerw energii w postaci tej tkanki.

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
phi, skoro ten gość twierdzi, że kulturystyka to głupota, to ja już bym mu nie ufał. pewnie zazdrościł Ci muskułów!
Howgh!

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta kwasniwewskiego jest swietna na beztluszczowa mase,szybkie przyrosty!Sam stosowalem i efekty byly.
Wielu zawodowych kulturystow ja stosuje z dobrym skutkiem.
Zajzyj do archiwum przerabialismy konkretnie juz ten temat na fora.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Wolałbym już dietę Aleksandra Kwaśniewskiego. Wystarczyłoby mi wtedy i na żarcie i na odżywki...
)))

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Dzięki wszystkim za wyjaśnienie. Być może zaczne stosować taką dietę, ale kupie sobie też steper i będę ćwiczył codziennie rano przed śniadaniem. No ale jeśli mówicie że ta dieta jest taka dobra, więc będę musiał troche o tym poczytać i wziąść się do roboty )).
Pozdrawiam Wszystkich DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
CZEŚĆ!
DEJAVU PO CO CI STEPER ,PRZY DIECIE KWAŚNIEWSKIEGO AEROBY POTRZEBNE SĄ TYLKO PRZED ZAWODAMI ,A TAK ZEBY WYGLADAC DOBRZE "NA PLAŻY" WYSTARCZY SAMA DIETKA I DOBRY TRENING. AHA NIE SUGERUJCIE SIĘ KSIĄŻKA BO Z NIĄ OSIĄGNIECIE ,ALE DUZY SPADEK MUSKULATURY PONIEWAŻ STOSUNEK BIAŁKA:TŁUSZCZY:WĘGLOWODANÓW WEDŁUG KWAŚNIEWSKIEGO POWINIEN BYĆ 1:3-3,5:0,5 CZYLI NA 1 GRAM BIAŁKA 3 GRAMY TŁUSZCZU.TO DAJE NAM PRZY SPOŻYCIU 300G BIAŁKA DZIENNIE JAKIEŚ 10 000 KALORII.
A POZA TYM DIETA TA JEST BARDZO SKUTECZNA ZARÓWNO W OFFSEASON JAK I W ONSEASON.

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Nie wiem, być może dieta ta naprawdę jest skuteczna, ale zwróćcie uwagę na to co dr Kwaśniewski proponuje do jedzenia: kaszankę, pasztetową, czarne, tłuste pasztety, słoninę, boczek, salceson itp. Nie wiem jak Wy, ale mnie to jakoś nie brzmi zbyt apetycznie.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FabioBB Ty jesz dziennie 300g białka ?
Nie wystarczyłoby 150g ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głupia sprawa ;)

Następny temat

jakie pieczywo najlepsze?

WHEY premium