SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Carb Cycling - ocena.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Witam.
Po wakacyjnym wyjeździe postanowiłem ułożyć sobie nową dietę typu Carb Cycling. Jestem w trakcie układania dnia high carb z ww na poziomie 5g/kmc. Z tym, że przyzwyczaiłem się do diety bardziej redukcyjnej i nie wiem jak rozplanować węgle w posiłkach żeby wyszło 5g/kmc.

1. Śniadanie:
- płatki owsiane 110g
- siemię lniane 10g
- banan 80g
- jogurt naturalny 180g
- odżywka białkowa 30g

2. Przed treningowy:
- makaron durum 120g
- pierś z kuraka 180g

3. Odrazu po treningu:
- odżywka białkowa 44g

4. Po treningowy:
- kasza gryczana 150g
- pierś z kuraka 180g

5. Kolacja:
- jaja kurze 180g

6. Posiłek przed snem:
- twaróg półtłusty 250g

I w takiej rozpisce wychodzi tylko ponad 3g ww/kmc ..
Proszę o pomoc w rozplanowaniu tego. Będe bardzo wdzięczny.

(nie zamieściłem w diecie warzyw oraz oliwy, dodam po zredukowaniu ww do 5g)

Pozdro.

jak kto dba tak i ma :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
W 3 posilkach chcesz zmiescic wegle z calego dnia heh
Daj wegle do 5 posilku.
Ile masz tych wegli bo niechce mi sie tutaj wyliczac z tego co pisales;) oczywiscie tych 5g/kg:)
Ja w dniu high robilem do 6,6g/kg i to w 4 posilkach z palcem w... nosie ;) a bylo tego 500g:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
No to ładnie poleciałeś z tymi 6,6g

Dokładnie jest 3,5g, a dałem w 3 posiłkach bo nie wyrabiam się na więcej. No ale może coś się da wykombinować, jakieś propozycje może?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
Ja pytalem ile masz g wegli na dzien anie na 1kg masy ciala <omg>
Rozwal te pule wegli jaka masz zjesc na 4 posilki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Wychodzi 435g węgli w dni high carb. Tylko gdzie mam zmieścić ten 4 posiłek z węglami najlepiej 3 posilki takie przed treningiem? A po treningu 4-ty?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
A nie dasz rady 2 przed 2 po treningu?
W 5 posilku masz jaja 180g.
Wez napisz i ktorych godzinach jesz te posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
godziny posiłków są mniej więcej takie:

10:30, 12:30, 17:00, 21:00

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
10:30 sniadanie??
No to laduj po 110g wegli w kazdym posilku i bedzie 440g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
hehe wiem, że późno ;D postaram się trochę wcześniej wstawać.. No ale na kolacje węgle? Z doświadczenia wiem, że po dodaniu razowego chleba do jajek na noc mnie zalewalo grubo!

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9932
To wstawaj o 7 rano zeby spozyc te 4 posilki zawierajace wegle.
Ja Ci nic nie porade, jak przesypiasz polowe dnia i cala noc to nie dziw sie ze trudno jest pozniej w ograniczonej jednostce czasu spozyc wszystkie potrzebne skladniki odzywcze;0
Pozdrawiam i zycze owocnego wczesnego wstawania - pamietaj "Kto rano wstaje temu Pan Bóg mase daje" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
hehe tak będę musiał robić :) dzięki wielkie ;)

jak kto dba tak i ma :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięcie pleców, bicepsów i tricepsów

Następny temat

małe pytanko

WHEY premium