SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 5:2 post 24 - godzinny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Witam,

Szukajac informacji o IF na zagranicznych forach trafilem glownie na informacje o diecie 5:2.

Czyli, 5 dni - jesz co chcesz - z glowa.

2 dni dowolne robisz post 24 godz z posilkiem na koniec postu wartosci 600 kcal.

Szukalem na sfd ale nie ma zbyt wiele informacji o tym a efekty opisywane na zagranicznych sa dobre.

Wiem ze dieta - sposob odzywiania brzmi - glupio. Ale rok - 2 lata temu, gdyby ktos zapytal o IF to by zostal posadzony o herezje.

Chcialbym wiec dopytac czy ktos stosowal, slyszal, lub co ogolnie myslicie o takim odzywianiu.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jest to dość ciekawe rozwiązanie np dla osób, które mają przez ten 5 dni dość ciężkie/intensywne treningi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Wiesz to musisz sam sprawdzić czy będziesz w stanie ćwiczyć,funkcjonować "na głodzie" przez 24h. Czytałem badanie w którym grupę 50 osób z bmi od 25-39 na tej samej zadzie tylko że post co 2 dni czyli 3 w tygodniu po 600-500 kcal, Były to osoby o niskiej aktywności fizycznej w dni bez postu mieli dietę zbilansowaną 1600-1800 kalorii . I mieli wyniki że po dwóch miesiącach stracili przeciętnie 8% swojej masy, zmiejszył im się poziom LDL. W dniach postu większość osób czuła lekką euforie, większą koncentracje umysłową, niektóre osoby skarżyły się na ból nóg w pierwszym tygodniu tego systemu.

Zmieniony przez - Wolfclaw w dniu 2013-08-20 21:29:08
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Damianp nie wiem co brałeś, ale unikaj tych środków lub zmien dilera.
Wracajac do teamtu, 5:2 jest fajnym rozwiazaniem dla osob majacych problem z trzymaniem zbilansowanej diety. Jednak warto podejsc do tego z głową a nie rzucac sie na "śmieciowe" jedzenie w dni, gdzie jemy bez liczenia kcal, musimy pamietać, ze jedzenie to nie tylko ładowanie w siebie kcal ale rowniez składniki mineralne o ktorych warto pamietać. Do tego mozna dolozyc trening 3x w tygodniu najlepiej w dni jedzenia i calosc powinna dac fajne efekty.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wybacz ale patrzac na twój wiek (naturalnie nie obrazajac Ciebie) i treść postów jakie napisałeś nie zamierzam wchodzić z Toba w dyskusje na tematy zwiazane z odzywianiem i treningiem.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Dokładnie kolega w tematcie pyta się o IF 5:2 i czy ktoś coś o takim czymś słyszał, a Damianp wyskakujesz z jakimiś "obliczeniami" i dietą 1000-1200 kcal.... Co ma piernik do wiatraka? Piszesz o zamęcie i zniszczeniu organizmu.. A w tym dziale idąc twoim tokiem myślenia każdy użytkownik powinnien być u świętego piotra bo stosuje "okresową głodówkę"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Wlasnie sam post 24 nie mnie nie przeraza. Pytanie tylko jak jesc w dni bez postu. Czy ustawic kalorie mniej wiecej na zapotrzebowanie, czy dac jakis deficyt czy tez troche powyzej.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Wlasnie sam post 24 nie mnie nie przeraza. Pytanie tylko jak jesc w dni bez postu. Czy ustawic kalorie mniej wiecej na zapotrzebowanie, czy dac jakis deficyt czy tez troche powyzej.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF początek ale czy dobrze ?

Następny temat

IF - Pomoc

WHEY premium