SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta 2500-2600kcal przy wadze 113kg

Wysłana -
Witam. Tak na oko według was przy wadze ciała 113kg 181cm wzrostu wiek 34 , dieta redukcyjna na poziomie 2500-2600kcal nie będzie za mało? 2g/kg białka, tłuszczy 1g/kg reszta węgle. Co się stanie jak będę redukował na za niskim poziomie kalorii? Proszę o odpowiedz.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
w ciemno Ci powiem ze stanowczo za malo
Wysłana -
Na wiekszej ilosci kalorii nie chudłem zbytnio.. Mój jedyny wysiłek tj. siłownia 3x w tygodniu i tyle co wyjde z domu z psem na krótki spacer dwa razy dziennie. Nigdzie nie pracuje ani się nie ucze. Nie mam dużo aktywności.. Większość dnia leże..
Wysłana -
A jakieś cardio kręcisz ?? Daj cardio po każdym treningu po min 30 min a z psiakiem rób sobie dłuższe spacery . A z kaloriami kombinuj i obserwuj co sie dzieje z organizmem
Wysłana -
Po każdym treningu siłowym robie 10 min. na rowerku. Spróbuje dodać chociaż 5 albo 10 min. więcej tego cardio. Bilans zrobie 2700 kcal narazie i zobaczymy co się będzie działo..dzięki za pomoc panowie.

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-31 19:15:53
Wysłana -
10min to zdecydowanie za mało. 20min to takie minimum. Jak chcesz podkrecic metabolizm to musisz troche sie postarac. Tym bardziej, ze i tak napisales , ze nic nie masz z zajec to tym bardziej mozesz dolozyc tego czasu
Wysłana -
W takim bądz razie dodam jeszcze 10-15min. tego cardio żeby w sumie było 20-25min. Nie lubie robić tego rowerku ale jakoś będę musiał się zmusić. Jak trzeba to trzeba.
Wysłana -
Jak masz dostep do bieżni to zamiast rowera mozesz robic na zmiane , raz rower i raz bieznia. No trzeba , trzeba jak chcesz podkrecic metabolizm i zjechac troche z fatu
Wysłana -
Mam dostęp do bieżni,rowerku i orbitreku ale nogi mi bardzo szybko siadają na bierzni i orbi. więc robie rowerek tylko.

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-31 20:08:19
Wysłana -
To zrób bieżnie z wolnym chodem to wtedy nie powinienes tak czuc tych nóg a moim zdaniem rowerek nie zastąpi bieżni
Wysłana -
Ok. W takim bądz razie spróbuje szybki chód na bierzni.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź