SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta , sztuki walki, suplementy.Help

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
Krotko i na temat :
Cwiczylem MMA przez pol roku 5 razy w tygodniu ( 2 typy treningow stojka + parter )
Teraz mialem przerwe pare miesiecy znowu wracam do sportu , mam zamiar isc na boks by poprawic stojke i zrzucic wage , cwiczyc bede codziennie.
Najbardziej mi zalezy na tym by zrzucic nie potrzebne kilogramy nie tracac przy tym kondycji / sily , najwiecej tluszczu mam na brzuchu , udach , posladkach.
Wiek 18
Waga 122
Wzrost 192

Jakie odzywki musze jesc? Podczas mma bralem tylko carbo.
Jakie bialko mam kupic , albo jaki spalacz i czy moge to wszystko zazywac razem? Jakies witaminy?
Moja aktualna dieta to

Kasza / platki z mlekiem
Jogurt + banan
Filet kurczaka + warzywa / Kasza
znowu jogurt
kanapki z warzywami szynka i herbata ._.

Co musze zmienic w diecie by maksymalnie spalac tkanke tluszczowa zeby przy tym rosla masa miesniowa?

Na temat odzywek i sztuk walki :
wiem ze sa tutoriale do tego itd. ale jestem w tym nowy i jest tego wszystkiego bardzo duzo a ja poprostu tego nie ogarniam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to nie jest dieta zadna tylko byle co

na poczatku wypelnij ankiete dzialu , choc na Twoim etapie to suple nie beda potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
@Refresh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
jnie masz co odświeżać tylko brac sie do roboty BPL-G napisał ci co masz zrobić , wypełnij ankiete działu , przeczytaj najwazniejsze tematy , wszystko u góry na czerwono na pierwszej stronie , oblicz swoje zapotrzebowanie np tutaj https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html i ułóż diete z ujemnym bilansem kalorycznym na poczatek tak 300-500 kalori mniej , nie ucinaj odrazu 1tys albonie wiadomo ile , tutaj wrzuc swoja diete i wklej screena http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie ktos na pewno poprawi , i jak juz bedziesz miał dobrze ułożoną diete to zadne suple nie beda ci potrzebne

powoli do celu , zdrowe odchudzanie to od 0,5-1 kg w tydzien

poczytaj i wklej tu wszystko , jak masz dziennie treningi to jedynie co to może bcaa bym zakupił ale i to do konca nie jest ci potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
BPL-G napisalem do niego pw a on 4 dzien nie odpisuje wiec zrefreshowalem bo nie ogarniam o co chodzi z ta ankieta dzialu prosze o wyjasnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): jesli zdjecia bardzo potrzebne to dodam za pare dni
Wiek : 18
Waga : 122
Wzrost :190
Staż treningowy: MMA 6 miesiecy , boks 2 miesiace , 7 lat temu przez rok tkd...
Obwód pasa 110
Obwód klaty: 124
Obwód uda: 71
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): mma 5 razy w tygodniu 3x stojka 2x bjj
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : slaby zoladek czyli odrobina alkoholu , za duzo przypraw - nastepny dzien pol dnia na kiblu.
Stan zdrowia: ? ? ?
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening sztuk walk uderzanych
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : carbo , carbo
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:115 g 349 g 46 g ||| weglowodanow jest wiecej bo po treningu do kurczaka z ryzem jest sos warzywny
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: 200-250zl miesiac (nie dlugo suma sie zwiekszy)
Cel/problem/opis:zrzucic zbedny balast z brzucha ud i tylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
rutkow
przeczytaj najwazniejsze tematy , wszystko u góry na czerwono na pierwszej stronie , oblicz swoje zapotrzebowanie np tutaj https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html i ułóż diete z ujemnym bilansem kalorycznym na poczatek tak 300-500 kalori mniej , nie ucinaj odrazu 1tys albonie wiadomo ile , tutaj wrzuc swoja diete i wklej screena http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie ktos na pewno poprawi , i jak juz bedziesz miał dobrze ułożoną diete to zadne suple nie beda ci potrzebne

powoli do celu , zdrowe odchudzanie to od 0,5-1 kg w tydzien

poczytaj i wklej tu wszystko , jak masz dziennie treningi to jedynie co to może bcaa bym zakupił ale i to do konca nie jest ci potrzebne


Wszystko masz wyjaśnione

A tak poza tematem to wszyscy piszą że zdjęcie za parę dni wstawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
http://i.imgur.com/iKWTi.png + przed samym snem czyli gdzies o 03:00 50g kazeiny
"Aby utrzymać wagę
Kalorie 4438.79"
ja mam w diecie max 2500 kalorii i dobrze sie czuje czyli raczej jest git.
Jakies bialko? Spalacze? jakie bcaa wybrac? czy nadal mam brac carbo?

"A tak poza tematem to wszyscy piszą że zdjęcie za parę dni wstawią"
"jesli zdjecia bardzo potrzebne to dodam za pare dni" Podkreslam pierwsze 4 slowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 375
@Refresh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
To nie jest dieta weź się za czytanie i ułóż coś porządnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F B W bez sprzętu do oceny

Następny temat

Trening 14 latka!

WHEY premium