SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + Silownia 20 kg nadwagi Pomocy!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Mam 29 lat i waze 75 kg moj tata zmarl 8 czerwca tego roku glownym powodem byla nadwaga ja nie chce zakonczyc w taki sposob boje sie ze moja nadwaga jest w genach i chce to zmienic prosze o pomoc
Moj Plan Dnia W skrocie
Sniadanie 9:00
-Platki ( special K ), jajko i tost
Silownia Od 10:00 do 13:00
- rozciaganie 15-20 min
- bieznia 30 min do 60 min speed od 6.5 do 8.5
- rowerek 15 min
- brzuszki okolo 120 w roznych pozycjach
- steps 15 do 20 min
- maszyna
- uda
- posladki
- klatka piersiowa
- ramiona
okolo 20 razy na kazdej maszynie

a silownia 4 razy w tygodniu ale chce zwiekszyc dopiero zaczelam pozodnie od 15 czerwca 2009

Po silowni

Posilek

Kanapka z pomidorem i cebula i rybka w occie lub twarozek

Potem Praca aktywna na kasie i w magazynie rozpakowywanie pallet itp.

po pracy

Kolacje
Chude mieso z kurczaka lub czerwone albo rybka 3/4 baby ziemniaczki i salatka jak za pozno koncze prace to jogurt i duza szklanka soku

miedz posilkami owoce
-bannany
-jablka
-melon itp
to jes to co jem w ciagu dnia teraz nie kiedys

BARDZO PROSZE O POMOC LUB SKORYGOWANIE MOJEJ DIETY BO NIE MAM OT TYM POJECIA NIGDY SIE ZDROWO I REGULARNIE NIE ODZYWIALAM WCZESNIEJ




Płeć: Kobieta

Wiek: 29lat

Waga: 75kg

Wzrost: 164cm

Obwód klatki: 99 cm

Obwód ramienia: 30 cm

Obwód talii: 90 cm

Obwód uda: 22 cm

Obwód łydki: 14.5 cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 26 BMI

Aktywność w ciągu dnia: Praca aktywna od wrzesnia studia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: teraz tylko silownia i nadal nie wiem czy poprawnie za nastolatka hokej

Odżywianie: Nie regularne i nie zdrowe slodycze teraz zero slodkiego

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam

Stan zdrowia: B. dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 7 dni w tygodniu jak trzeba
nie chce odejs wczesniej z tego swiata przez kg ktorych mam za duzo jak moj tata S.P.


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jesli trzeba i pomaga bez szkody dla organizmu

Stosowane wcześniej diety: jojo daiet i nie regolarne jedzenie lub wcale X

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Tak jak obiecalam Zaczelam jestem tak zmeczona ze nie moge spac!!!!!!!!!!!
W Dziale Odchudzanie "Dziennik Amatorki ktora ma w planie zgubiz 20 kg" Rady mille widziane
jutro postaram sie wstawic fotki wymiary juz sa ^_^

Pozdrawiam

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Obwód uda : 22 cm

Obwód łydki : 14.5 cm
14,5 cm? Dobrze zmierzyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
Tam znajdziesz zbiór artykułów których po przeczytaniu uwierz, nie będziesz już musiała prosić o pomoc. Tam jest wystarczająco dużo wiedzy byś była wstanie ułożyć porządną dietę na redukcję, bo ta jest do niczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Niema takiego czegos jak geny do nadwagi... dieta i systematyczny trening i caly tluszcz zniknie.

Duzo tu postow o odchudzaniu, poczytaj. Najwazniejsza jest dieta, bilans kaloryczny na minus, systematycznie coraz mniejszy az dojdziesz do max -500kcal.
5-6 posilkow, baza to bialko bo dziala antykatabolicznie i to najprostszy sposob na przyspieszenie metabolizmu.
Owoce w przesadnych ilosciach odpusc, szczegolnie banany mozesz jesc warzywa zamiast ;-P
Nie przesadzaj z treningiem, wiem ze pewnie chcesz to wszystko zrobic szybko, ale tu potrzeba czasu, 1-1,5h dziennie na silowni wystarczy w zupelnosci, niezapomnij spedzonego tam czasu wrzucic w bilans kaloryczny.

Tak mi sie rzucily w oczy te platki special K, a moze tak owsianka na wodzie z odrobina mleka i slodziku do smaku?
Wszelkiego rodzaju platki kukurydziane smakowe lub nie to zuo
Po silowni posilek wydaje sie ok, ze wzglegu na to ze jestes kobieta i nie chcesz zbudowac pokaznej masy miesniowej upewnij sie tylko ze ta kanapka to z prawdziwego razowca no i maselko cieniutko bardzo
Jak dlugo pracujesz? Nie widze zebys tam cos w pracy jadla, a to blad trzeba jesc czesto to przyspiesza metabolizm, zbyt mala ilosc kalorii zwalnia go i mozna przez to tez w tluszcz obrastac.
Po pracy mozna by te ziemniaczki odpuscic bo juz troche pozno na nie, miesko z surowka bylo bi si

Mam nadzieje ze kilka rad sie przyda, sam niedlugo bede prowadzil swoja kobiete dosc podobna dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Przepraszam

Udo - 53cm
lydka - 38 cm
przepraszam patrzylam na feet zla strona miary ^_^!

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Dziekuje bardzo za pomoc w pracy przewaznie bardzo bardzo "Busy" czasami nawet nie mam przerwy ale przewaznie na 8 godz pracy mam 15min do 30 min przerwe w tym czasie zjem kanapke z pomidorem i salata i sok pomoranczowy chciala bym prosic moze o malutka pomoc od czego zaczac czy moje cwiczenia na silowni sa poprawne no i jezeli ta dieta jest niezbyt to prosze o wskazowki jake posilki i jakie produkty sa najlepsze wiem ze moze to zabrzmi zle ale zawsze jadlam nieregularnie w jakich godzinach najlepiej spozywac posilki 5/6 posilkow dziennie ja zawsze jadlam 3/4max dziennie wstaje wczesnie okolo 6:30 7:30 dzieci do szkoly i wtedy moge myslec o sobie jak nie pracuje na rano za duzego wyboru tez tutaj nie mam z Polskich produktow ale moge jechac 1 tyg do Polskiego sklepu jak trzeba dziekuje z gory za pomoc ^_^

Zmieniony przez - Agusia xxx w dniu 2009-06-21 12:20:46

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Czytalam super duzo informacji ale mozna sie pogubic ale dziekuje Wandume i DeDe_ macie soga nadal czekam na troche pomocy z ulozeniem diety ale czytam i nabywam wiedze z tematow ktore mi zaznaczyles dzieki musze leciec praca czeka ^_^

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
agusia, jaezli jest to twoje pierwsze konkretne podejscie do diety proponuje na poczatku bys po prostu wywalila z diety produkty przetworzone (platki ktore jesz do nich naleza), ziemniaki, biale pieczywo i makarony, oczywiscie slodycze.
straja sie glownie spozywac chude mieso, ryby, pelnoziarniste produkty, kasze i rosliny straczkowe. do tego w malych ilosciach -ok 3 lyzek dziennie dodawaj sobie olej z oliwek, lub orzechow)- lub orzechy...
Straj sie by twoje 5-6 posilkow bylo zawsze sokmponowane tak by zawieraly zrodlo chudego bialka, zdrowe weglowodany, warzywa i troszke tluszczu. Owoce jagodowe mozesz jesc w malych ilosciahc, ale bananow nie jedz.

zmierz sie w najwazniejszych miejscach, zrob zdjecia sylwetki (to ci sie przyda do porownywania efektow odchudzania)

Cwiczenia ktore wykonujesz na razie starcza. Dieta taka tez. Poczekaj zywiac sie odpowiednio waga zacznie spadac. pozniej przyjdzie czas na ukladanie konkretnej diety.
zapraszam do odwiedzenia dzialu Dzienniki treningowe tam jest duzo kobiet, ktore staraja sie odchudzic, mozesz zobaczyc jak cwicza, jak sie zywia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Dziekuje bardzo na 100% sie dostosuje nadal nabywam wiedzy jutro z samego rana sie zmierze i zrobie zdjecia ze moje posilki musza byc mniej wiecej co 2.5H lub 3 godziny czy cos sie stanie jak bede jadla mniej posilkow nie wiem czy dam rade 6/7 posilkow a i co najlepiej jesc przed silownia i po a i czy moge chodzic 5 razy w tygodniu na silownie i basen itp Moj Plan Dnia W skrocie
Sniadanie 9:00
- Owsianka z chudym mlekiem bez cukru i slodzikow dodam brzoskwinie pokrojona w kostki, jajko i tost brazowy (multigrain)
Silownia Od 10:00 do 13:00
- rozciaganie 15-20 min
- bieznia 30 min do 60 min speed od 6.5 do 8.5
- rowerek 15 min
- brzuszki okolo 120 w roznych pozycjach
- steps 15 do 20 min
- maszyna
- uda
- posladki
- klatka piersiowa
- ramiona
okolo 20 razy na kazdej maszynie

Po silowni

Posilek

Kanapka z pomidorem i cebula i rybka w occie

Potem Praca aktywna
w pracy na przerwie moze kanapka z brazowego chleba z jajkiem kurczkiem i pomidorkiem a do picia cranberry sok

po pracy

Kolacja

kanapka z pomidorkiem i cebula lub szczypiorkiem i szklanka chudego mleka
miedz posilkami owoce
-Arbuz, winogrona
-jablka,moze jogurt jak laknienie sie wlacza na slodkie
-truskawki
jakie produkty zawieraja najwiecej bialka i zdrowych weglowodanow a czy mrozone warzywa moga byc?
ja myslalam ze mlode ziemniaki maja duzo weglowodanow z skorce gotowone.
prosze o wiecej rad bede bardzo wdzieczna pozdrawiam


Zmieniony przez - Agusia xxx w dniu 2009-06-22 00:21:13

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
malo posilkow - 5 to takie przyzwoite minimum
kolacja powinna byc minimum 2h przed snem, ale moze byc nawet zaraz przed snem, jezeli to co nazywasz "kolacja" jesz wieczorem a do snu masz jeszcze pare godz zjedz twarozek z warzywkami. Dobrze by bylo bys zjadla przynajmniej 3 konkretniejsze w bialko i dwa mniejsze posilki. Ale jakbys dolacyla przed snam chudy twarozek i ta odzywke to nawet bedziesz miala bialeczko.
Jak w pracy nie masz czasu na jedzenie co te 3h to proponuje odzywke bialkowa, jest praktyczna, szybko sie przyrzadza na wodzie nie musisz przerywac pracy, wystarczy ze na chwile wyjdziesz do toalety.
Rano jesz za duzo (trudno do konca to ocenic bo nie podajesz ilosci - ale tak na czuja)- albo owsianka, albo kanapka.
Ziemniaki nie sa specjalnie dobre na redukcji, tak samo jak kukurydza, lepiej pewlnoziarniste produkty ale w uiarkowanej ilosci. Nie zapominaj o zielonych warzywach, ktore dobrze jesc do kazdego posilku, nie zapominaj o malych ilosciahc orzechow i oliwy z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Super dziekuje zrobie dzisiaj zakupy z lista moglabys mi podac jak moge zakupic ta bialkowa odzywke i jak sie ona nazywa i ile razy ja brac....

Pozdrawiam ^_^

Agusia xxx
"Just keep smiling
life is to short to be sad^_^"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

termogenik i błonnik w tabletkach

Następny temat

Jak dojsc do swojego zapotrzebowania po dlugiej diecie?

WHEY premium