SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Gdzie można znaleść w internecie przykładowe zestawienia dietetyczne dla osób uprawiających sporty siłowe. Interesuje mnie nie dieta odchudzająca, lecz na mase. Nigdzie nie mogłem znaleść niczego podobnego...
Pozdrawiam,
Arek K.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam podobny problem i także proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Mam coś dla was chopaki. a mianowicie adres strony z dieta na mase - www.szymiec.pl/dieta_namase.htm i www.kulturystyka.pl/art/dieta/ . Przede wszystkim pamietajcie aby spozywac ok 2 gramy białka i ok 6 gram węglowodanów na kilogram ciała.



Zmieniony przez - skorup w dniu 2002-05-07 19:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Skorup. Mój głos dla Ciebie za pomocną informację.
Pozdrawiam,
Arek K.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem w podobnej sytuacji co arek
mam pytanko słyszałem takie coś jeśli chcę przybrać na masie to obojętnie co bedę jeść tylko jeść dużo i nawpierniczać się przed samym spaniem. z biologi wiem że to jest nie zdrowe ale w jakim stopniu, może warto????

Oyama karate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesc duzo przed spaniem????hmmm no wedlug mnie jak nie jest wazne dla ciebie czy masa miesniowa czy masa tluszczowa to mozesz jesc. ale to ci zjesz przed snego to organizm nie spali tego wszystkiego i sie odlozy ci jako tluszcz. przed snem najlpiej jakies produkty bogate w bialko, zeby mialy malo tluszczu i wegla. no ale wybor nalezy do Ciebie

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxycut i zbijanie wagi wg planu

Następny temat

Jogurt ?

Wiecej