SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 106
Siema. Mam sprawę dotycząca dietki. Obecnie mam treningi fbw 3x w tygodniu i "diete" że jem wszystko co chce z umiarem, bez słodyczy i wliczone w bilans kaloryczny. I teraz mam pytanie bo waże już 68 kg przy 172 jechać dalej tak czy coś ograniczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wklej swoj przykladowy jadlospis i ankiete dzialu bo nic kompletnie nie wiadomo. Jaki jest twoj cel,aktywnosc fizyczna ,z jakiej wagi startowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 106
Startowalem z około 66 kg. W ciągu 3 tyg przytylen te 2kg. Aktywność to 3 treningi fbw w ciągu tygodnia (poniedziałek, środa, piątek) i między tymi dniami od czasu jeżdżę na rolkach po godzinie. Głównie chciałbym się zbudować ale nie wiem do kiedy mam mase robić. Czy obecnie nie jest za mało albo za dużo. Jestem ciemny w tych tematach. Jem wszystko tak jak pisałem nie mam jakoś ulozonego. Staram się jeść 5 posiłków i każdy żeby miał tłuszcze, wegle i białko A jak nie dostarcze tyle białka ile musze to używam białka WPC.



Zmieniony przez - Jan1 w dniu 2018-07-07 11:37:17

Zmieniony przez - Jan1 w dniu 2018-07-07 11:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 106
Tu dołączam plan:

Plan A:
- przysiad ze sztanga 5x5
- wyciskanie na lawce płaskiej 5x5
- wioslowanie 5x5
- wznosy bokiem 3x8
- zginanie przedramion ze sztanga 3x8
- pompki na poreczach 3x8
- unoszenie nóg w zwisie 3x8

Plan B:
- martwy ciąg 5x5
- wyciskanie na lawce płaskiej 5x5
- wyciskanie żołnierskie 5x5
- pompki na poreczach 3x8
- młotki 3x8
- unoszenie nog w zwisie 3x8


Zmieniony przez - Jan1 w dniu 2018-07-07 12:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Diete wstaw wg schematu
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Trening - dział trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
daj fotkę do ocenty to pwoiemy czy dalej masować a moze jakaś redukcja, po wadze do wzrostu trudno coenić budowę sylwetki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta hc

Wiecej