SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta: Redukcja, Priorytet: Brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
Cześć.
Jako, że jestem w ciąży spożywczej postanowiłem się ogarnąć, i generalnie finalnie chcę skończyć z kaloryferem!
Obecnie wyglądam tak:
https://s8.postimg.cc/mk65mullx/1_1.jpg
https://s8.postimg.cc/kflslsu9x/1_2.jpg

Wiek: 24 lata
Waga: 74 kg
Wzrost: 173 cm

Do tej pory praktycznie w ogóle nie byłem aktywny fizycznie, raz w tygodniu może jakieś rzuty do kosza bez większego biegania. Praca za biurkiem. Fast food i piwo. No i skończyłem jak skończyłem B-)
Dieta jaką na szybko ułożyłem wygląda tak (kilka lat temu jak jeszcze ćwiczyłem byłem na masie, i dieta wyglądała podobnie, tylko było w niej więcej żarcia):



Zapytam ogólnie: Coś do zmiany? Tę oliwę do twarogu dodałem trochę na siłę, żeby podbić tłuszcze - potrzebnie?

I teraz tak:
Planuję biegać po ok 45min do godziny w poniedziałek, środę i piątek, oraz w niedzielę godzina na basenie.
Czy w dni, w których będę biegał ta dieta będzie OK, a w dni bez ruchu powinienem dietę trochę odchudzić?
Czy lepiej się przełamać i biegać codziennie?
Poza bieganiem chcę codziennie robić ćwiczenia na brzuch, coś z tego zestawu: http://super-brzuch....sciopak-w-domu/

No i potem chyba wiadomo, obserwujemy wagę i jak waga spada to git, jak przestanie to obcinamy kalorie i jemy mniej, tak? :)

Czekam na opinie. Pozdrawiam.



Zmieniony przez - NecOne w dniu 2018-09-01 09:18:51

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-09-01 10:54:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
flex1976


Ten poradnik jest nieaktualny nie pasuje do nowego layoutu forum. Ale rozumiem, że było tam logo konkurencyjnego forum i dlatego jest problem. Wymazałem je. Teraz liczę na pomoc.





Zmieniony przez - NecOne w dniu 2018-09-01 11:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to że nie pasuje do layoutu nie znaczy że się nie da zrobić, inni nie mają problemu,
1 chleb jest zbedny daj wiecej owsianych czy owoców
3 100g piersi już usmażonej czy 100 g surowej wrzucasz, wątpie aby do 100g piersi dawać 15g oleju, wpisuj pojedyncze produkty a nie gotowe potrawy, osobno kurak i osobno oliwa na jakim ją robisz
4 tunczyk raz na tydzien to maks
5 znowu wiejski

Oglnie za dużo nabiału raz 100g piersi ale to mało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Skoro do tej pory w ogóle nie biegałeś, to nierozsądne jest od razu rzucać się na codziennie bieganie.
Możesz sobie stawy skokowe/kolana/kręgosłup przeciążyć.

Twój brzuch wydaje się wynikać częściowo z przyjętej pozycji/nieprawidłowej postawy. Zacznij trenować brzuch (ja polecam wznosy nóg w zwisie na drążku amrap), a powinno się to poprawić (brzuch będzie bardziej aktywny i lordoza mniejsza).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Podstawą kształtowania sylwetki są treningi siłowe, a nie bieganie. Tutaj przede wszystkim polecam wprowadzić zmiany.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Wiecej