SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, trening i karmienie piersią a brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Witam!
Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się około 10 lat temu. Byłam grubą nastolatką. Ważyłam wtedy około 90kg. Udało mi się zrzucić w ciągu około pół roku do 54kg nie miałam jednak siły podnieść łopaty by skopać ogródek Dieta w miarę rygorystyczna oraz rowerek. Przytyłam około 10kg i czułam się dobrze. Po kilkuletnim okresie trzymania wagi zaszłam w ciążę w której przytyłam 30kg. W dniu porodu waga 96kg. Obecnie spadła w sposób naturalny do 83kg i stoi. Tu właśnie tkwi problem! Na początku grudnia zapisałam się na siłownię i ćwiczyłam sobie w miarę regularnie przy zachowaniu roządku w odzywianiu jednak brak jakichkolwiek efektów! Ani jeden kilogram wagi nie spadł a ubrania również nie są ani trochę luźniejsze.

Moje pytanie czy za mało trenuję?
Treninig wygląda tak samo każdego dnia:
Rozgrzewka 10 minut bieg lub rowerek.
Brzuch na maszynie (18kg obiążenie) 3x12
Brzuszki na piłce 3x12
Brzuszki na ławce 3x12
Plecy na maszynie 52kg 3x12
Nogi na maszynie 18 kg 3x12
Klata podnoszenie na maszynie 5kg 3x 12
Ramiona podnoszenie 3x12 po 2 kg

Dieta 5 zdrowych posiłków.
Kolejna wątpliwość czy ćwiczenia i dieta może wpłynąć negatynie na laktację?


Płeć: Kobieta

Wiek: 28

Waga: 83

Wzrost: 168

Obwód klatki: olbrzymi miseczki 85F

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ponad 112

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: kura domestica

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3x w tygodniu a czasem nawet 6x siłownia, chyba należ dodać karmienie piersią

Odżywianie: Jem wszystko

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: idealnie

Preferowane formy aktywności fizycznej: mało czasu na treningi maksymalnie 1,5 godziny dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: zielona herbata jeśli uznać ja za preparat

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Chyba nie ma sensu

Stosowane wcześniej diety: W przeszłości dieta drastycznie obcinające kalorie, potem brak diety, od około miesiąca zdrowa dieta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Co do tego rozwalenia sobie stawów muszę przyznać rację po 3 dniach biegania bolą jak diabli!
Chyba za bardzo się staram oczekuję efektów, a tu powoli ...Dobrze że, do lata daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526


Witam

Żadnych podpowiedzi? Proponuję spędzić 2-3 dni przy komputerze i poczytać wszystko na temat diety i odchudzania co opublikowano w internecie. A następnie o wszystkim zapomnieć i pójść własną drogą.... Moim zdaniem kwestia redukcji wagi odbywa się w 90% w głowie.Może nawet w 100%. Nie możesz się z tym spieszyć, daj sobie kilka tygodni na zastanowienie się , co właściwie chcesz osiągnąć i w jaki sposób. Bieganie w stresie na siłownię, zamartwianie się brakiem efektów i bezsensowne wydawanie kasy nie ma sensu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj podstawy układania diety, linka masz pod moim postem. Dieta to podstawa i od niej zależy wszystko. Jeśli chodzi o treningi siłowe, to zobacz do blogów dziewczyn, gdzie Obliques układa rozpiski. Tam masz sporo przykładów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
moze za malo intensywne treningi,lub jesz wiecej niz spalasz . NAwet jesli,to po pol roku progresywnego treningu bedzie roznica w budowie Ciala . Praca nie idzie na marne,chyba ze sie je smieci ktore nas otluszczaja badz je stanowczo za duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Hej ! Dzięki za cenne wskazówki. Czasami warto popatrzeć na wszystko z perspektywy tzn gdy już wszystko napisałam odpowiedzi są bardziej oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Mam jeszcze jedno pytanie. Co sądzicie o treningu Body Pump pojawił się u mnie na siłowni ale nie wiem czy jest dla mnie odpowiedni?

Zmieniony przez - Gozzila w dniu 2010-01-17 14:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a coś więcej? Bo nie wiem co to za trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Ćwiczenia w grupie z obciążeniami, podnoszenia sztangi itp a wszystko połączone jakby z aerobikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli zwykły trening z marketingową nazwą
Ja tam wolę normalnie rozpisany trening siłowy, zajęcia w grupie? W jakim celu? I co? Każdy swoje obciążenia ma? Nie widzę tego jakoś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Tak, każdy ma swoje obciążenie. Niby zaletą ma być to że jest trener na zajęciach i kontroluje czy prawidłowo ćwiczysz no i trzeba trzymać tempo grupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
chodzilam na body pump 3 mies zanim zaczelam katorznicze treningi silowe. nic mi to nie dawalo w por. do silowych ,czas zmarnowalam tylko. ale to moje zdanie.

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcję czas zacząć!

Następny temat

Dieta na mase.

WHEY premium