SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diet od 2 miesięcy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 739
Witam serdecznie jakiś dwa miesiące temu zacząłem się odchudzać, do tej pory wszystko było pieknie ładnie nawet dwa tygodnie temu dołączyłem rower aby aktywność zrosła co się od razu przełożyło na wagę 12.04 ostatni pomiar wagi wskazał 102kg, waga początkową to było 110kg a więc jest progres niestety do dzisiaj gdyż waga wskazała 103 kg trochę się załamałem bo na prawdę dbam o wszystko w miarę możliwości i tu taki zonk jeśli chodzi o sama diete jem 5 małych posiłków zero smażonego jedynie robione na parze ewentualnie zupy do tego ciemne pieczywo z chuda wędliną oraz jogurty naturalne do których dodaje 2 łyżki płatków owsianych i oczywiście średnio 2 litry wody dziennie. przez co ten nagły skok wagi proszę o informacje dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Nie produkty, nie ilość posilkow, ale ilość kalorii decyduje o tym czy chudniesz. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 739
z czego co obliczyłem to jem średnio 1200-1500 kalorii dziennie. A na screnie jest obliczenie kaloryczności





Zmieniony przez - _S_E_V_E_N_7 w dniu 2018-04-18 16:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to sporo za mało jadasz na codzien, zacznij od wyliczeń https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-18 19:28:05

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Za duże ścięcie kcal tylko na początku da efekty,nastepnie zwolni tempo przemiana materii .i redu stanie a ty już nie będziesz miał z czego uciqc kcql

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 739
Hmm wydawało mi sie ze ja ogranicze kcal to siła rzeczy tkanka tluszczowa będzie zanikac do tego rower a tu taka niespodzianka

Przed chwilką się ważyłem i uśredniony wynik to 101kg a więc jednak idzie w dół waga tylko jestem ciekaw czemu pomiar z przed paru dni był taki a nie inny?



Zmieniony przez - _S_E_V_E_N_7 w dniu 2018-04-20 08:32:45

Zmieniony przez - _S_E_V_E_N_7 w dniu 2018-04-20 10:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Ja tam na 1100 kcal zjechałem z 90 do 73, ale byłem wrakiem człowieka, ale da się , bo deficyt gra kluczową role, jakoś ludzie w Afryce nie mają zastojów wagi, o ile twój neat nie ograniczy się do lezenia to duży deficyt jest dużo lepsza opcja dla kogoś mocno otluszczonego, lub względnie mocno w stosunku do mięśni.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
_S_E_V_E_N_7
Hmm wydawało mi sie ze ja ogranicze kcal to siła rzeczy tkanka tluszczowa będzie zanikac do tego rower a tu taka niespodzianka

Przed chwilką się ważyłem i uśredniony wynik to 101kg a więc jednak idzie w dół waga tylko jestem ciekaw czemu pomiar z przed paru dni był taki a nie inny?




Zmieniony przez - _S_E_V_E_N_7 w dniu 2018-04-20 08:32:45

Zmieniony przez - _S_E_V_E_N_7 w dniu 2018-04-20 10:39:54


Różnice wynikaja z bardzo wielu rzeczy, pokarmu jaki zjadłeś, ilości węglowodanów, ilości wody wypitej, zaległego jedzenia w jelitach itp.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 739
posiadam prace fizyczną ciągle jestem w ruchu plus rower do prazy oraz przy okazji np wekeendy robie 20 kilometrowe trasy myślę że mam gdzie spalac te kalorie ale wole zostać przy 1200kcal dziennie i ewentualnie później zwększac stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
_S_E_V_E_N_7
posiadam prace fizyczną ciągle jestem w ruchu plus rower do prazy oraz przy okazji np wekeendy robie 20 kilometrowe trasy myślę że mam gdzie spalac te kalorie ale wole zostać przy 1200kcal dziennie i ewentualnie później zwększac stopniowo


Dużo ruchu, pewnie schudniesz, ale miej świadomość możliwych konsekwencji hormonalnych jeżeli będziesz długo na takich kaloriach. Proponowałbym Ci robić co np parę kilogramów wejście na swoje zero kaloryczne albo chociaż coś bliskiego temu, na okres tygodnia-dwóch i potem kontynuowanie.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 739
Hidan20
_S_E_V_E_N_7
posiadam prace fizyczną ciągle jestem w ruchu plus rower do prazy oraz przy okazji np wekeendy robie 20 kilometrowe trasy myślę że mam gdzie spalac te kalorie ale wole zostać przy 1200kcal dziennie i ewentualnie później zwększac stopniowo



Generalnie w wekeend pozwalam sobie na więcej nawet na smazonego kotleta z ziemniakami lub cos podobnego reszta tygodnia to dieta absolutna

Dużo ruchu, pewnie schudniesz, ale miej świadomość możliwych konsekwencji hormonalnych jeżeli będziesz długo na takich kaloriach. Proponowałbym Ci robić co np parę kilogramów wejście na swoje zero kaloryczne albo chociaż coś bliskiego temu, na okres tygodnia-dwóch i potem kontynuowanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko tracicie forme ?

Następny temat

Potrzebuje rady

WHEY premium