SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide Magnum (co o tym sądzicie?)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez sebapl z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
MegAbol wprowadził niedawno nowy środek o nazwie DIBENCONIZE MAGNUM, który to "zastępuje sterydy". Co o nim sądzicie bo ja mam mieszane uczucia, gdyż jeżeli ma on zastępować S.A. to też będą występować skutki uboczne, a na reklamie nic o tym nie piszą.
I jeszcze jedno: należy brać od 1-3 kapsułek dziennie a cena za 200kap. to ok. 54zł ,czyli starcza nam to na ok. 2-miesiące(przy łykaniu 3kap./dz.), a jak nam wiadomo to kapsułka jest zrobiona z żelatyny i skrobi-a co za tym idzie: BSE (wściekłe krowy)
Jeśli to działa i jest taka niska cena to trzeba wyrażnie powiedzieć, że COŚ TU ŚMIERDZI?!!!!!!
(mogę sie mylić-każdy popełnia błędy nie )
rafi
Pozdrawiam

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 01-04-14 19:40:14

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
tomfok ale tak sie sklada ze vit b12 sama w sobie nie madzialania anabolicznego tylko wlasnie ten koenzym magnum jest w miareaktywny biologicznie,i jesli ty weaznieszb12 to dziala wlasnie ten magnum ktory reklamuje megabol z tym ze megabol go wyizolowal od reszty koenzymow znajdujacych sie w wit b12
dlatego dobrom metodom jest branie koenzymy q10 do magnym i np wit b12

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO to coś ciekawego.
Gdzie tą reklame widziałeś? Podaj adres jak stoniczka jakaś.

Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Reklama w MUSCLE z marca br.

rafi
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Z takimi pytaniami proszę do suplementacji!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
jak powiedział sebapl powinieś się udać do działu suplementacji - a tak między nami to kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zgadza sie sumplementacja,a ten srodek dziala razem z vit b12 i koenzymem Q10

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Czyli to jest kicha!

rafi
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
srodek ten zmusza organizm do wiecznego jedzenia, którego nie będziesz w stanie spalić w całości na siłowni reklama jest swietna ale działanie nie

brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
To jest stare swinstwo jak swiat.
Juz ponad trzy lata temu widzialem reklame tego czegos w pakerze.
Nie wiem jak to dziala na innych ale moj kumpel dal sie oszukac( czyli nie dalo mu to kompletnie nic).
Ja osobiscie wydalbym kase na cos innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reklama piękna ale nic po za tym jużlepsza jest wit b12( a nie jej sam koenzym)
podoba mi się jedno zdanie''' pierwotnie miał buć dostępny tylko w aptece '' myślałem że się poleje

tomfok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L - KARNITYNA

Następny temat

DIBENCONIZE MAGNUM (Co o tym sądzicie?)

WHEY premium