SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slyszalem rozne opinie na temat dibencozide magnum firmy megabol.Chodzi mi glownie o to ze mam slaby apetyt i nie wiem czy oplaca mi sie kupic ten srodek.Podobno po nim chce sie jesc na okraglo.Nie wiem bo nie stosowalem, dlatego prosze o rade osoby ktore maja jakies doswiadczenie po jego uzyciu
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Sory versus ale nie jestem zbytnio zorientowany co to sa te sogi i jak to sie robi, i jak zdobyc gwiazdki, moglby ktos wyjasnic krotko...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zwiększa łaknienie ale nie mocno , niemysl sobie ze po dibencozide zaczniesz jejść 2 razy więcej:) osobiscie doradzam kup sobie w aptece tran (w tabletkach) to ci wiekszy napewno Łaknienie. pozdrawiam

Pawcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cena jest niska wiec najlepiej bedzie jak sam sie przekonasz,duzo nie ryzykujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEST NIC NIE WART SAM SIE PRZEKONAŁEM

ROGAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67484
To czy jest wart pszekonasz sie sam. w koncu nie jest taki drogi.Osobiscie bralem i nic nie odczulem po tym,ale ponoc co organizm to inny,niektozy mowia ze pewne efekty sa...

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
zarlem po nim jak...ale na krotka mete- ogolnie szit

Jak mowi stare powiedzenie pszczol: bicepsow nigdy za wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Wiecej pryszczy niz apetytu LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest ten tran i ile kosztuje??

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Faktycznie apetyt się ma,a i więcej się sra
Zgadzam się z Lolkiem-więcej pryszczy! No bo to przecież koenzym wit.B12. Ale możesz wziąść,cena za 100kaps.nie taka wygórowana.Ja osobiście już tego nie kupię!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodzu-masz ode mnie SOG'a a zarazem 3 gwiazdke za ladne zdjecie w profilu -mozesz mi sie odwdzieczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec creatine!

Następny temat

nudy, nie warto zagladac

WHEY premium