SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Dexter Jackson IFBB Pro

Wysłana -
Powinien nie startować, bo fani oburzeni jego kontuzjowanym ramieniem.

A tak na serio, podziwiam go, że przez tyle lat utrzymuje tak wysoką formę i zajmuje czołowe lokaty na zawodach.
Wysłana -
Powinien startować z kontuzja, jak tydzien temu, a nie ze słabo zrobioną poprawką
Wysłana -
Jak czytam te wasze pierdoły o kontuzjowanym ramieniu to mnie śmiech bierze. Dexter to ten sam oszust co Jay Castrol. Bardzo podobnie wyglądający wyciek jakiegoś dziadostwa nie mającego nic wspólnego z kulturystyką/kontuzją. Kontuzje ramion to miał Dorian i po prostu miał krótkiego, zniszczonego bicepsa a nie to spuchnięte świństwo prezentowane przez tego pseudo Mr.Olympię. Całe szczęście oszuści tak kończą. Wystarczy zerknąć na łydki tego oszusta jak wygrał z Cutlerem- łydki zalane a ciało bez tłuszczu. Podziwianie tych oszustów to naprawdę skrajny przypadek manipulacji ludzkim umysłem. Od razu odpisuję, na stwierdzenia: ,,inni tez biorą"- inni są też oszustami tyle, że być może bardziej umiejętnymi bo nie widać wycieków. Pisanie , że Dexter wniósł coś do kulturystyki to też bredzenie, co niby wniósł? wzrost karzełka, zanik łydek, syntholowe bicepsy i zero progresu, po prostu ilość pierwszych 3 a nie postęp. To nie Nubret tylko zwykły cwaniak i kanciarz.
Wysłana -
Widział, że ma coś zrąbanego z ramieniem, że przesadził z kujawskim to czemu nie odpuścił zawodów? Bo karę by dostał za zerwanie kontraktu? No i co z tego , ale by przynajmniej zyskał w oczach widzów a nie udawał i rżnął głupa na scenie , że wszystko ok. Widać kasa najważniejsza a nie kulturystyka. Nie interesuje mnie jego wiek- sport to zajęcie dla ludzi najlepszych i docenianie za wiek to bzdura, liczy się tylko poziom sportowy a nie staż.
,,Moim zdaniem" zapomniałem dopisać do obu postów.

Zmieniony przez - Bester2 w dniu 2018-03-20 04:37:00

Zmieniony przez - Bester2 w dniu 2018-03-20 04:51:31

Zmieniony przez - Bester2 w dniu 2018-03-20 04:52:09
Wysłana -
"Wzrost karzełka".
Powalający "argument".
Chyba za bardzo Ciebie poniosło Jak pisałeś posty.
Strona 110 z 110
Dodaj odpowiedź