SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Devil mass- nudności

Wysłana -
Witam
Zakupiłem gainera devil mass 6,6kg czekoladowy i po wypiciu ponad 3 miarek / 300ml wody, mam nudności ktore przechodzą po godzinie i pozniej Przez jakis czas dochodzi zle samopoczucie czy jest to spowodowane za dużą ilością proszku ? ważę 55kg 171cm

Zmieniony przez - nitro54321 w dniu 2018-04-08 13:48:04
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ale wypiles 300 ml wody z rozpuszczonymi 3 miarkami proszku czy 3 razy po 300 ml. Poza tym przy takiej masie, wystarczy jesc i da się pokryc cale zapotrzebowanie kaloryczne z jedzenia.
Wysłana -
Jw a ile to 1miarka gram devil?
Wysłana -
3 miarki(1miarka 35gram) w 300ml , rano i wieczorem . Pewnie jwst to spowodowane tym ze nietoleruje laktozy ://. Wlasnie ciezko mi zjesc prawie 400wegli :/ i chciałem sobie to podbić wlasnie gainerem
Wysłana -
Ale po co ponad 7 g ww na kg masy ciala? Masz niedowagę, jesli to nie wynik choroby, to spokojnie z konwencjonalnej zywnosci zaspokoisz potrzeby organizmu. Skup się na diecie.
Wysłana -
Tak choruje na nerwice lękową, przyjmuje do tego leki .

Zmieniony przez - nitro54321 w dniu 2018-04-08 14:41:49
Wysłana -
moze problemy z trawieniem zwiazane sa w choroba i objawami, jakie daje?
sprobuj wypic mniejsza ilosc w jednej porcji po 30-50g zoaczysz jak organizm reaguje
Wysłana -
Twój układ trawienny może nie być przyzwyczajony do trawienia takich ilości cukrów na raz. Zacznij od mniejszych ilości z wodą. Pozs tym przy 55kg masy ciała obawiam się o iIlość białka w Twojej diecie. Ciężko jest jeść tylko 110g.
Wysłana -
Za duża ilość prochu jak na raz do tego może zbyt mało wody.
Wysłana -
Biorę 2 miarki i jest okej poszły już 4 kg :P, dzieki wszystkim za pomoc ;)

Zmieniony przez - nitro54321 w dniu 2018-04-19 12:21:51

Zmieniony przez - nitro54321 w dniu 2018-04-19 12:22:04
Wysłana -
od 8 kwietnia zjadles juz 4 kg? :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź