SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Detox jelit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w zeszlym roku byla jakas tam konferencja lekarzy gdzies w Europie. dotykali tematu m.in. diety ketogenicznej. jeden z wnioskow na temat tego systemu zywieniowego to to, ze jest to swietny sposob na detoks organizmu.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ogladalem podobne konferencje jeszcze w ramach detoksu i ketozy, zalecali tam, zeby wlasnie wprowadzac ja w okresie jesienno-zimowym, niby wtedy najlepszy jest moment na keto, nie pamietam tylko uzasadnienia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Hmm bazując na ewolucji to przodkowie nie mieli tak łatwego dostępu do węgli w okresie zimowym, a w letnim wręcz przeciwnie - jedyne co mi się nasuwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
byc moze faktycznie ma to podloze w biologii ewolucyjnej, tak smao fakt, zeby nie spozywac mleka, gdyz w przyrodzie nie ma takiej sytuacji, ze jeden gatunek pije mleko innego ssaka%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Najlepszym detoksem dla Twoich jelit będzie dobrze dobrana dieta i unikanie produktów przetworzonych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Nasz organizm pracuje tak ze nie potrzebuje sztucznego oczyszczania , skup się na prawidłowym odżywianiu a to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Są różne detoksy organizmu, sam na sobie spróbowałem detoks jaglany (PRZED DETOKSEM PODKREŚLAM MIAŁEM CZYSTĄ MICHĘ I ZBILANSOWANĄ DIETĘ) no i muszę stwierdzić, że bardzo mi pomógł ! :)
Więc cóż, najlepiej sprawdzić na sobie a nie słuchać innych i wtedy odpowiesz sam sobie czy było warto : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
W jaki sposób Ci pomógł ? Po czym to stwierdziłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9491
Samopoczucie skoczyło bardzo mocno, więcej energii : )
Wiesz, to jest moim zdaniem świetny detoks. Czytałem co tutaj piszecie o detoksach. Cóż....trzeba się w to mocniej zagłębić i spróbować by się wypowiadać, bo z tego co widzę wypowiadają się osoby, które tego nie próbowały. Nie powiem bo nie jest łatwo przetrzymać okres detoksu.

Detoks jaglany zalety:
- Jesteś najedzony (w porównaniu do detoksu sokami)
- Ma dużo wartości odżywczych

Podczas detoksu jaglanego jemy owoce, warzywa oraz kasze jaglaną naturalnie, kleik lniany jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ile trwa taki detoks jaglany i co daje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam zamiar przytyć. Pomóżcie

Wiecej