SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deta IF do sprawdzenia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Masa ciała

90

Wzrost

179

Obwód ramienia

43

Obwód talii

88

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5 razy/w

Cel

lekka redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
foto podglądowe


Założenia:

2550 kcal

50% wegle 1275 kcal 319g
30% białko 765 kcal 191g
20% tłuszcze 510 kcal 57g

Jak byście mogli sprawdzić:




Zmieniony przez - listek20 w dniu 2013-08-01 16:43:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Pomorze ktoś ? Bo chciałbym z tym wjechac na dniach. Tylko nie wiem jak załatwic sprawe treningu, bo czasem na do roboty na 1 zmiane a czasem na 2. Czasem trenuje o 11 a czasem o 19. Jak to rozkminic bo niby trening powinien byc na czczo ale nie usmiecha mi sie po treningu nic nie zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Trening nie musi być na czczo. Ustaw to tak żeby Ci pasowało.

Ile spożywałeś wcześniej kcal? Te 2550 będzie Twoim zerowym bilansem?

Zwiększ ilość tłuszczów kosztem węglowodanów.

Nie możesz bazować na waflach jako podstawowym źródle węglowodanów w diecie. Wywal je razem z dżemem i daj jakieś lepsze źródło, np kaszę gryczaną, pęczak, ziemniaki. Mleko zamień na kefir/jogurt/maślankę a tuńczyka na świeża rybę, np 2-3 razy w tyg. łososia. Dodaj po 300g warzyw do posiłków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Generalnie jak liczylem na kalkulatorze "potreningu" zapotrzebowanie wychodzi 3100kcal aby utrzymac wage. Wczesniej ładowałem wlasnie cos kolo 3000.

To inaczej troche:


beda czokapiki bo wiem ze i tak tych owsianych nie wmusze.
mleko tez raczej zostanie bo z kefirem platkow czy szejka nie wypije.
wywalilem wafle , zostalo 5 sztuk tylko. W roli chleba ;) mieso i wegle beda wymienne, kasze, ryze , makarony, ryby itp to jest tylko baza. Warzyw tez idzie wiecej, ale rozumiem ze ich nie wliczac ?

Kwestia tego czy myslisz ze podaż kalorii dobry i czy makro beda w dobrych proporcjach ? Bo tak jedząc i tak jem zdrowiej niz 80% ludzi.

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2013-08-02 16:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Proporcje mogą zostać ale dobór produktów beznadziejny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Moze i beznadziejny, nie zmienia to faktu, ze tluszcz bedzie lecial.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Rozkład ok. Jakby to tragiczne śniadanie zamienić na coś innego to byłoby całkiem ok. Z drugiej strony jak nie jadasz tego codziennie tylko od czasu do czasu to może być. Warzyw nie wliczaj, ale napisz mniej więcej jakie i ile ich jadasz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zrobic dobra redukcje

Następny temat

Czy IF może się sprawdzić?

WHEY premium