SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Desperacka redukcja - jaki cykl?

Wysłana -
Witajcie, jestem kompletnie załamany, moja ostatnia redukcja skończyła się na -15kg, teraz rzuciłem palenie, nie zmieniająć nawyków żywieniowych ( trzymałem dietę z redukcji, jedynie zmniejszyłem ilość aerobów ! ) i przytyłem 11kg! Jaki cykl polecacie na redukcję? Clen + ? czy winko + prop?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No widze kolego, ze wage masz konkret :)
Pewnie metabolizm ci zamulil!
Podbij troche kalorie na chwile - najlepiej wieglami, podziel je na wiecej posilkow, a pozniej znowu zmniejsz kalorie + zastap czesc wegli tluszczami i wroc do aerobow! Kazdemu polecam aeroby rano naczczo - fat wtedy ladnie leci!
Wysłana -
Oj kolego, gdybym tego nie próbował nie pisałbym tutaj tematu :) A że mam dostęp chciałbym wiedzieć co byłoby dobre, waga jest mega konkret, dodawałem wegle, dodawalem bialko, robilem wszystko co moglem, aeroby rano przez 1,5 miesiaca naczczo ( ponad godzinka na orbitreku bh khronos ktory mam w domu ) poskutkowala tym, ze przytylem 3 kg :)
Wysłana -
no wiec moze problemy z tarczyca sie zaczely??
Wysłana -
chyba nie, raczej jest ok
Wysłana -
Nie byl bym taki pewiem skoro robisz co robisz a waga idzie w gore...
Moze lepiej najpierw wybrac sie do lekarza zanim zrobic redukcje na SAA po ktorej znowu waga wroci??
Wysłana -
2 miesiące temu miałem badania, wszystko było na 5, chyba tak wiele nie moglo sie zmienic w tak krótkim czasie
Wysłana -
.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-12-17 23:56:33
Wysłana -
przerobiłem już te tematy setki razy, suplementacja i ogólniedostępne spalacze - przerobiłem! potrzebuję zasięgnąć opinii o saa na znaczną redukcję ( 20-25kg )

p.s mam sporo sally - mógłby ktoś rozpisać długi cykl?

Zmieniony przez - Horbi w dniu 2011-12-18 00:14:40
Wysłana -
zrob badania na cukrzyce typu 2, najlepiej krzywa cukrowa z oznaczeniem poziomu insuliny, swoja droga odwiedz dietetyka i zrob pomiar skladu ciala, + 3kg to moze byc czysta masa nie tluszcz tego teraz nie wiesz
Wysłana -
masy miesniowej nabralem rowniez, moze zly trening - bo doszedlem do 120kg w WL z 90(?) nie widzialem po prostu zbyt duzych ubytkow wagowych, koledzy, ze zdrowiem jest ok, nie jestem cukrzykiem, tarczyca jest ok - jedyna choroba to alergia i skłonności do astmy ( co idzie w parze z alergią, ale jeszcze nic takiego nie odczuwałem mimo palenia ) więc nadal proszę o pomoc w SAA, czy zdecyduję się na cykl - jeszcze nie jestem w 100% pewien, jednak chciałbym mieć rozeznanie
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź