SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deska na poczatek:)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1045
Witam
Chcialem sprobowac swoich sil na desce;)
jaka deske kupic na poczatek:>
czy moze byc taka ABEC za 70zl? 7wrtsw
Prosze o porady

"Bez przerwy na kawę... Bez weekendów... Bez gorszych dni..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Ja również chciałbym sobie zamowić w najbliższym czasie nową deskę. Wprawdzie nie będzie to już moja pierwsza deska ale stara już praktycznie się nie nadaj do użytku ( jakis no name, kóry odziedziczylem po starszym bracie). Mam na oku dwie deskorolki:
http://supersklep.pl/i222898-deskorolka-real-playoffs-black-white-green
http://supersklep.pl/i222892-deskorolka-foundation-jgb-push-black-white

Ktora bedzie lepsza? Dodam,że budżet to 5 stówek ale wolałbym jednak zatrzymać się w tych 4 stówkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Siemanko;] Ja zrobiłem tak że wpierw kupiłem deske taką tylko żeby była i miał na czym uczyć sie ollie i kika . Dużo kasy nie wydałem ( gdzieś 6 dych ) jeździłem tak długo ze aż weszło mi to w krew i kupiłem sobie już trochę lepsza deske z neta . Pojeździłem tak długo aż nie złamał mi sie blat i zacząłem sobie kupować części (blat , traki , kółka ) aż nie skompletowałem dość dobrą deske ( nie wiem tylko czy opłaca sie kupić juz całej deski , ale to i tak wyjdzie około 250 zł )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
A jeśli chodzi jaka deska na początek to radze kupić jakieś tanią z Kaufladu czy Biedronki i zobaczyć czy nie znudzi nam sie to po tygodniu a dopiero póżniej gdy już zechce sie lepszej jazdy wziaść poskamleć rodzicą ze to twoje hobby i kupić lepszy sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Jak wyżej. Najpierw tanią potem można kupić np speeddeamons i potem dobierał pojedynczo rzeczy.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Gowno prawda ! Nie kupuj zadnych desek po 60-100 zl bo bedziesz zalowal ! Jesli cos z allegro to amoka za 300 zl kompletnego( nie wkleje linka bo bana niechce) a jezeli z jakiegos skateshopu to z supersklep.pl powell'a za 250 zl chodz mialem 1 blat powela to szybko sie polamal ;/ mozesz tez skompletowac cos od bujala, deska to raczej wydatek zedu 400 zl niestety i jesze jedno biez takie o szerokosci 19 cm nie biez 21 np im wezsza tym lepiej flipy latwiej sie uczyc ;] jesli znajdziesz cos innego to napisz w tym temacie powiem czy dobra firma i czy mocne deski, dodam jeszce ze te po 60 zl to profilu nawet nie maja wiec nic ise nie nauczysz, polecam portal andegrand.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Rozumiesz że musi najpierw obczaić cyz mu się to spodoba i czy będzie jeżdził dalej? Jeśli wyda 300zł na deske i mu sie nie spodoba czy znudzi to co?

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Święta prawda . Znam wielu młodych co chcieli jeździć na dsk i nie mogli zrobić olki a myśleli ze przyjdzie im to w jeden dzień . Wydali trochę kasy na jakieś lepsze deski a po paru tygodniach pytali sie czy nie chce kupić kółek albo traków . Więc kup jakąś deskę na allegro koło stówy . Na początek starczy a potem kompletuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Tak jest. Ale i tak nie ma co się załamywać mi olka dopiero po miechu wyszła więc pracuj pracuj i sie nie martw że nie idze z czasem samo nadejdzie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
kruwa ale wy cioty jestescie! jak kupi deche za 70zl to 2 lata bedzie sie ollie uczyl bo to nawet profilu nie ma !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za ok 100 zł można kupić smj'a na początek to najlepszy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ty jesteś d****. Za 70zł kupisz dobrą deche na początek i spokojnie się ollie nauczysz ja na takiej zaczynałem, kumple tak samo. Więc nie pierdziel. A oliie to nawet na desce za 100000zł może ci nie wyjśc...

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mecze pilki recznej...

Następny temat

Gdzie znaleźć kalendarz imprez lekkoatletycznych?

WHEY premium