SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deser Twarogowy Z Dodatkami Smacznego!:)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179


Witam oto przedstawie wam mój deser prosty w przyrządzeniu do tego potrzebujemy(1 porcja)

-1łyżka stołowa kakao
-300 ml Mleka 1.5%
-2 łyżeczki mąki kukurydzianej
-2,3 dojrzałe banany
-2łyzki soku z cytryny
-troszke malin ew jagody
-250g Twarogu zmielonego
-trosze miodu do smaku
Sposób Przygotowania
zmielony ser twarogowy i maliny połaczyc i rozgniesc przy pomocy widelca. Umiescic w pojemniku i włozyc na 1 godz do zamrażalnika w małym rondelku podgrzac kakao wymieszane z zimnym mlekiem caly czas energicznie mieszajac Make Kukurydziana nalez podlac odrobina zimego mleka a nastepnie całosc wlac do gotujacego sie mleka z kakao.Gotowac wszystko przez ok 2-5 min na bardzo małym ognu Nastepnie dodac troszke miodu do smaku

UWAGA!! nie pozwolic zeby polewa wystygłą !! obrac banany a nastepnie pokoric je wzdluz i polozyc na półmisku zeby nie szczarnialy polecam pokropic sokiem z cytryny Dwie Kulki Twarogu polozyc na Talerzyku polc polewa czekoladowa i Gotowe

Smacznego!!

Jedna Porcja Zawiera 180kcal

BTW
B=59,1
T=19
W=124.6



Zmieniony przez - ilan w dniu 2009-11-15 19:22:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Nie machnąłeś się przypadkiem w kaloriach?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
hmm nie wiem musial bym jescze raz to podliczyć ale być moze tak:) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Bomba Kaloryczna

Zmieniony przez - Mobaba w dniu 2009-11-15 20:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
Jedna porcja - ok 907 kalorii :p Według BTW które podałeś

Wg. dziennika vitalmaxa średnio też tyle wychodzi.
I podobne BTW

Zmieniony przez - Norwid KKK w dniu 2009-11-16 14:34:46

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
w sumie dla mnie tyle kalorii to jak znalazł ale nie jestem w stanie zjeść dużo słodkiego, nawet snickers czy mars to za dużo dla mnie

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
907 kcl wlasnie dziekuje za poprawke:) ocencie jak wam smakuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w diecie!!!!!

Wiecej