SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Sie stalo i mnie chyba dopadla. Nie chce sie rzalic, a jedynie zapytac czy nie wiecie jakie tabletki sobie zapodac. Chodzi mi o jakies ziolowe, albo takie ktore nie koliduja z silka a szczegolnie z suplami i odzywkami - o ile wogole koliduja, bo nie wiem nic na ten temat.

Do lekarza narazie nie chce isc, samego lekarza sie nie boje a raczej przepisanych tabletek, wiem ze sa rozne a ja nie chce trafic na jakies, ktore moga mnie uzaleznic, w sumie wogole nie za bardzo chce chemii szamac.

Doradzcie cos......

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Wszystko mozliwe. Ogolnie lekarze bagatelizuja ta przypadlosc, a sa badania ktore potwierdzaja ze z grzyba do nowotworu juz bardzo krotka droga, wiec nie wiem dlaczego tego nie lecza i wogole nie diagnozuja a lecza tylko skutki wywolane przez candidie.

Warto poczytac wiecej:

http://merlin-zdrowie.pl/?id=plaga 

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
na wiosnę depresja?
przecież wiosna to najlepsze lekarstwo na depresję

a tak poważnie - jeżeli rzeczywiście nie radzisz sobie ,to nie szukaj żadnych ziółek i innych pierdułek tylko zalecam wizytę u psychiatry
wiem ,że dużo osób żyje jeszcze w świadomości że poradnia zdrowia psychicznego wiąże się z czubkami w białych kaftanikach kiwającymi się na krzesełkach ale to totalna bzdura
psychiatra nie musi Ci odrazu przepisywać leków ,czasami sama rozmowa dobrze wpływa na odpowiednie spostrzeganie rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
bardzo istotny jest powód depresji(i czy to depresja,czy chwilowe obniżenie nastroju):
-egzystencjalna,czy wywołana konkretnymi czynnikami zewnetrzynymi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Nic tabletki nie pomogą, trzeba leczyć przyczyny (praca, zdrowie, kobieta, wiara?), nie maskować skutki.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Jakis czas temu myslalem ze mam poprostu dola, ale cos to za dlugo trwa i sie troche zaczalem dowiadywac czy to nie cos wiecej. Sa rozne testy na depresje, wiec zrobilem takie testy az 3 i w kazdym wyszlo ze jest depresja i trzeba ja leczyc, pisalo ze na ta punktacje podobno moze zagrazac mojemu zyciu. Watoie zebym samemu potrafil odebrac sobie zycie - za bardzo je kocham, ale podobno w ciezkiej depresji mozna sie pochustac ot tak nagle

W zyciu codziennym jakos specjalnie nie widze przyczyny, praca jaka jest taka jest, jakos specjalnie sie nia nie stresuje, zona spoko, zdrowie jest ......... Choc, tak myslac moze to powod mojego wyjazdu z kraju - ktorym bylem i jestem zauroczony od dziecka, niestety mialem dosc rzadow i ciaglego okradania mnie przez panstwo. Prowadzilem firme i choc przynosila dobra kase nie potrafilem sie pogodzic ze miesiac w miesiac musze prawie 45% oddac panstwu, ktore non stop nasylal mi kontrole, zeby wykrasc jeszcze wiecej kasy w postaci roznych kar.... Za krajem tesknie i moze to byc ta przyczyna, podobno to powod wileu ludzi chorych na depresje, ktorzy wyjechali z kraju.

Na razie zona zakupila mi tabletki ziolowe cos z dziurawca....

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
może endo test spadł ? , zdrugiej strony z dnia na dzień?... imo w przypadku dłuższych jazd z psychiką , stanami depresyjnymi, zamułką , nigdy nie zazkodzi zrobić badania hormonów. jak wszystko ok to j/w jakies spotkanie z psychiatrą . nic wstydliwego . wiekszym wstydem jest poddanie sie i nie robienie nic. pzdr

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Tesc powinien byc raczej spoko, zreszta biore T-100, wiec to raczej nie to. Ale badania na hormony moge zrobic, co mi tam.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Sprawdz taczyce,zrób morfologie krwi.Możę brakuje jakiś witamin ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
hormony możesz zbadać
t100 może Ci prolaktynę podnieść

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-04-23 20:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
neu9
Sprawdz taczyce,zrób morfologie krwi.Możę brakuje jakiś witamin ?


Hmmm, no nie wiem, to chyba nie to. Tarczyce mialem robiona nie tak dawno i jest ok. Morfologie tez robilem jakies 3 miechy temu i wszystko gralo. Witaminki biore, po za tym trzymam diete i wpierdzielam duzo zieleniny.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja o ile Polskę jako kraj kocham, to Polski jako państwa nienawidzę i cieszę się że już tam nie mieszkam.

depresja mnie dopada jak widzę co z nim sk***ysyństwo zrobiło.
księża, kościół katolicki, wszystkie opcje polityczne które od okrągłego stołu siedzą przy korycie, rozkradają w imię prawa nasz kraj, administracja rozrosła się do sporych rozmiarów, a tak źle jak jest teraz w PL to chyba nigdy nie było. gdyby wszyscy którzy wyjechali po 2004 roku wrócili do PL to bezrobocie byśmy mieli większe niż w Hiszpanii, a banda zaj**anych d****i chwali się że u nas kryzysu nie ma. u nas zawsze kryzys był. rudemu ch**owi i krasnalowi bym napluł w te durne mordy

ciesz się chłopie że wyjechałeś, utrzymuj tradycję, ucz dzieci języka, i ciesz się że mieszkasz w normalniejszym kraju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w chorobie

Następny temat

Gotowanie na ekranie - śniadanka!

Wiecej