SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Depresja, Nerwica

Wysłana -
Aktywność w ciągu dnia będzie wskazana warto wyjść dotlenić się itd. nie rezygnowałbym w tym przypadku z nich
Wysłana -
Fajnie że tutaj trafiłem, być może uda mi się znaleźć drogę wyjścia, gdy juz pozostałe okażą się niewłaściwe.

Tak, silny stres, wahania emocjonalne, swiadomość odrzucenia, brak akceptacji
społecznej ... wyniszczają bardzo, potem to się przeradza już tylko w nienawiść... czy zamknięcie się w sobie.

Ja w przeciągu kilku lat stałem się... "kimś bez perspektyw"... człowiekiem z poważnym problemem wewnętrznym, choć celu jeszcze nie straciłem.
Próbuję z tego wyjść, ale diagnozę trudno postawić właściwą mi.

Za przyczynę podejrzewam problemy gastryczne, ale pewnym tego nie jestem, bo wyniki badań są na ogół w normie.
Obecnie jestem na etapie odbudowy mikroflory jelitowej, ale porównałbym to do karuzeli z której ciągle ktoś wypada.
Ostatnio dodałem do diety tłuszcze roślinne i dyskomfort trawienny znów nasilił się, choć wyniki z badań wątroby i trzustki są też w normie.

Jeśli poprawa po tym nienastąpi to, mając na uwadze wasze spostrzeżenia, pozostaną jeszcze hormony do sprawdzenia (testosteron, prolaktyna, kortyzol...) co może mieć także kluczowy wpływ na ten stan ?
Bo z własnego doświadczenia wiem że, gdy jestem mocno pobudzony emocjonalnie, to te problemy nasilają się.

Z fartem.

Zmieniony przez - 04S28L w dniu 2018-05-18 21:13:12
Wysłana -
Na pewno powinieneś założyć swój osobny temat, bo różne objawy porozrzucane w innych miejscach, ciężko się tutaj połapać
Wysłana -
Może tak byłoby lepiej, ale właściwie to chyba wszystko co miałem do przekazania.
Wysłana -
04S28L

Ja w przeciągu kilku lat stałem się... "kimś bez perspektyw"... człowiekiem z poważnym problemem wewnętrznym, choć celu jeszcze nie straciłem.

u jakich specjalistów byłeś w związku z tą sytuacją ?
Wysłana -
BPL-G
04S28L

u jakich specjalistów byłeś w związku z tą sytuacją ?

Od chorób wewnętrznych, lekarza ogólnego... a teraz jestem wśród specjalistów z SFD.
Miałem wybrać się do neurologa czy endokrynologa... ale zaprzestałem wizyt u lekarzy... podjąłem próbę wyleczenia się sam, bo właściwie dysponuję wiedzą dzięki której być może uda mi się postawić dobrą diagnozę.

Zmieniony przez - 04S28L w dniu 2018-05-21 22:14:17
Wysłana -
04S28L

Od chorób wewnętrznych, lekarza ogólnego... a teraz jestem wśród specjalistów z SFD.
Miałem wybrać się do neurologa czy endokrynologa

forum to nie leczenie , ewentualnie jakaś sugestia i tylko tyle , należy o tym pamiętać
byłeś u lekarza ogólnego i internisty dość ogólnie a potrzebujesz po tym co piszesz zdecydowanie specjalisty
i powinieneś w związku z tym wybrać się do wspomnianego właśnie przez Ciebie endokrynologa oraz neurologa a być może będzie jeszcze trzeba diagnostykę rozszerzyć o innych lekarzy czy przeprowadzenie badań
Wysłana -
Wracając do tematu ja przez lata zmagałam się z problemem depresji. Najwięcej mi dały spotkania z psychoterapeutką. Chodziłam do Ośrodka Interwencji Kryzysowej na ul. Probostwo w Lublinie. Miałam szczęście bo trafiłam na panią Annę Kopczyńską, nie wiem czy jeszcze tam pracuje. Ale w Lublinie jest wielu sprawdzonych psychoterapeutów, wystarczy tylko poszukać. Po dwóch latach spotkań wyszłam na prostą.
Wysłana -
danusiagaz13
Wracając do tematu ja przez lata zmagałam się z problemem depresji. Najwięcej mi dały spotkania z psychoterapeutką.

dlatego właśnie trzeba korzystać z pomocy specjalistów
Wysłana -
Dokładnie ;) potwierdzam
Strona 13 z 13
Dodaj odpowiedź