SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Depresja, Nerwica

Wysłana -
no to już ewentualne delikatne efekty mogły by się uwidaczniać, chociaż się nie oszukujmy, nie jest to farmakologia, która po kilku dniach robi wielkie boom.
omegą, uzupełnieniem niedoborów działasz bardziej długofalowo, ale nie muszą one łatać głównej przyczyny problemu
Wysłana -
Wiesz Omega mi na pewno pomogła.. Po prostu ja byłem w fatalnym stanie. Powoli wychodzę na przód. Teraz głównie NERWICA LĘKOWA mnie męczy.. Kupiłem kolejny zapas Omegi... Zobaczymy jak będzie w Lutym/Marcu. Mam nadzieję że odżyję. Zobaczymy jakie będzie samopoczucie po 6 miesiącach stosowania. Będę tutaj pisał co jakiś czas. I was Panowie proszę o jakieś wskazówki w razie W :D Będzie to taki dziennik PSYCHOLA walczącego o lepsze jutro i zdrowie. Może uda mi się wyjść z tego gówna, a jak mi się uda to może komuś ten dzienniczek się przyda na przyszłość ;)
Wysłana -
Myckol57
Jedyne co mnie męczy teraz cały czas to ciągły stres/ stres/ stres i stres + Fobia Społeczna

co dokładnie takiego ?
Wysłana -
Stres przed przebywaniem w miejscach publicznych.. Ale wczoraj wieczorem zwiększyłem dawkę lekarstwa i dzisiaj się czuję znacznie lepiej.. Zobaczymy jak sytuacja się potoczy pod koniec tygodnia ;)
Wysłana -
Korzystasz z pomocy ze strony psychoterapeuty , psychologa albo robiłeś to w przeszłości ?
Wysłana -
Tak ale ta cała psychoterapia jest kija warta.. Samo to że nie raz chodzę po ulicy normalnie jak chcę, a czasami się stresuję świadczy o tym że problem leży gdzieś indziej a nie w jakiś "wspomnieniach" czy podświadomości. :P Zresztą terapia z NFZ to jest śmiech na sali :D A na prywatne wizyty to ciężko by mi było znaleźć gotówkę. :d
Wysłana -
Zdecydowanie się w tym przypadku nie zgodzę z Tobą , natomiast co do osoby bezpośrednio jakiej trafiłeś to może być oczywiście różnie
Strona 11 z 11
Dodaj odpowiedź