SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja !!! Dziewczyny help me !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomóżcie plissssssss !!!
Stosowałam już wszystkie metody depilacji okolic bikini. Po każdej z nich pojawiają się okropne czerwone krosty !!! Jak temu zaradzic ??? Nie pomagaja żadne maści, kremy a nawet specyfiki antybakteryjne na trądzik !!! Jakby tego było mało po użyciu depilatora włosy wrastają w skórę Help !!! To wygląda okropnie i ... jak tu wyjść na plażę ??? Tylko nie mówcie mi że mam zastosować laserową metodę usunięcia owłosienia bo niestety na nią mnie jeszcze nie stać !!! Jeśli ktoś miał podobny problem i poradził sobie z nim to błagam o radę !!! Będę wdzięczna za wszystkie konkretne odpowiedzi ...

Ciągle iść w stronę słońca ... nie jesteśmy przecież sami !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Uzywaj golarki ktore maja warstwe nawilzajaca nad ostrzem(Gillet Sensor Excel lub Gillet Agility) i dobre nawilzajace mydlo np. dove. Takze rob to w cieplej wodzie tak aby na skutek zimna wlosy nie stawaly, bo to powoduje utrudnione golenie i podraznia skore tworzac chrostki. Sprobuj zwykly krem do ciala Vaseline Intesive Care zaraz po osuszeniu skory(rob to delikatnie) i jak balsam zostanie zaobsorbowany, posyp to miejsce talkiem lub maczka kartoflana. Jak jest cieple pamietaj abys nie nosila materialow mocno przylegajacych do tych okolic ciala lub, aby skora mogla oddychac. Takze nie nos majtek lub stroju kompielowego, ktory ma mocno gume wszyta w tych okolicach. Moze cos to pomoze.
Powodzenia

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj
Co nieco wiem o tym kłopocie. Moje rady są takie:
Aby włoski nie wrastały, regularnie używać peelingu enzymatycznego (taki jak do twarzy, np. Eris) do cery wrażliwej. W ogóle, golić jak najrzadziej. Nie drapać!!! I nie wydłubywać wrastających włosków. Iść do dobrego dermatologa. Używać depilatora (ja mam świetny Philips) lub golarki elektrycznej! (moim zdaniem od tych zwykłych jest najwięcej kłopotów). Jeśli już używa się takich z ostrzami, to z podwójnym, i używać ją tylko i wyłącznie jeden raz! Skóra do depilacji musi być rozgrzana, np. masażem. Polecam świetny żel do golenia (dla mężczyzn) Vichy (Mag C chyba się nazywa, ok.36zł) - rewelacja. Również z Vichy dla mężczyzn z tej serii jest krem zapobiegający wrastaniu włosków. Bezpośrednio po depilacji stosuj środki odkażające, jak np. Zineryt (w aptece, ok.30zł), roztwór propolisowy 7% (ok.7zł, dobry, tylko mało gdzie jest do kupienia), lub specjalny tonik (taki jak do buzi). Na co dzień mogą pomóc kremiki do twarzy - z wit. A, z arniką, z rumiankiem, oraz oprządne toniki. Na zagojone blizny - maść Cepan (ok.9zł).
A laser taki drogi nie jest - w jednym z najlepszych zakładów w Polsce 400zł za zabieg, a to już połowa problemu z głowy. Tylko, że do zabiegu skóra musi być zagojona.
Co do materiałów bielizny - idealnie wykończone są takie np. z Triumpha, napodaję nazwy: sensual (25zł), easy wear (35zł) - nie gryzą.
pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc i jak cwiczyc zeby schudnac?

Następny temat

tatar

WHEY premium