SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deload

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam zamiar zrobić deload, ponieważ mimo iż progres idzie do góry (zredukowałem 22kg) oraz podnoszę więcej niż w szczycie masy to odechciewa mi się ćwiczyć myślałem, aby zamiast dotychczasowych 5x5 robić 1x5 i trochę odpocząć. Ale czy to się sprawdzi czy lepiej obciąć 50% ciężaru na okres 2 tygodni, zregenerować się i wrócić na stary plan ? Bo w sumie teraz mam dylemat, niby redukcja i nie ma co patrzeć na wyniki siłowe, ale trafiłem w taki okres, że progres idzie jak szalony, mimo iż jestem na ujemnym bilansie kalorycznym, przy wadze 112kg mój max w wyciskaniu na płaskiej był 4x104kg to teraz robię 5x5 105kg przy wadze 90kg. Martwy ciąg z 180kg podniosłem na 200kg, a przysiad z 5x5 115kg na 5x5 135kg z zapasem jeszcze wydaje mi się 5/10kg.

Co mi radzicie, czy obciąć serie robocze, czy całkiem 50% ciężaru z serii roboczych i odpocząć. W sumie ostatnio przez dwa tygodnie, zawaliłem dietę, kreatyna i witaminy mi się skończyły i sen bo śpię po 4/5 godzin dziennie, więc może i to się jakoś odbiło, ale progres leci dalej w górę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jesteś przemęczony to zrób całkowity reset, i odpocznij sobie jak dawno żadnej przerwy nie miałeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio

Następny temat

Zapotrzebowanie na wodę

WHEY premium