SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deee,czyli jeszcze raz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Deee
Olałem plan,który robię do tej pory. Jazda dowolna,ale mocno klasyczna.


wiedziałem, że tak się skończy jak mistrzowie trzymania się planów, ajazy i Kebul, zaczną doradzać w temacie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Kabo...już pół roku, jak robię plan na ławkę, także ten, no . Z resztą też w ryzach od stycznia...czasem coś napiszę, że zmieniam, a potem i tak wracam do tego co robiłem. Jedyna zmiana u mnie w tym roku to siady 5 x week od niedawna, i chyba na dłużej ze mną zostanie Kebul też jakiś plan do końca przerobił..także ten, wiesz, zupełnie nietrafiony przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627071
Deee - nie żebym była demonem porządku i systematyczności - ale bajzel masz w tym trenowaniu - i dla dyscypliny głowy powinieneś wiedzieć co masz robić, ile masz robić i ile zrobiłeś. Sorry - jak ma się udać z tym odchudzaniem to porządek potrzebny na każdym froncie...
Jak jest stres to głowa woła cukru (u niektórych %). Normalne - jak już niestety mam w domu coś tego typu to próbuje wpisać to w makro - jak widzę że mi rozwala - to zwykle odstępuję. Czytam też dokładnie skład i bardzo często mi się odechciewa. Oczywiście przeprowadzam również z sobą "wewnętrzne rozmowy" zastanawiając się co mi ten cukier da. Roboty nowej za Ciebie nie znajdzie... No ale tu każdy musi po swojemu wypracować sobie metody.
Taki jeden dzień jedzeniowy wpisany w dziennik mógłybś wrzucić- wiedzielibyśmy co i jak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
kabo9
Deee
Olałem plan,który robię do tej pory. Jazda dowolna,ale mocno klasyczna.


wiedziałem, że tak się skończy jak mistrzowie trzymania się planów, ajazy i Kebul, zaczną doradzać w temacie ,

ze co ? ten tego ... w 2 lata skonczylem .....? dokladnie 1 plan no i 3 razy przerobilem 10000 swings
Deee wez kartke ,lepiej zeszyt ,rozpisz plan (czytaj PRZEPISZ ! gotowca i sie go trzymaj !!!! ) ,nie patrz na mnie czy alajzego ,
mam pewnosc ze gdybym sie trzymal planu ,jakiego kolwiek ,efekty byb byly 1000% lepsze niz teraz ale trzeba sie czegos trzymac
samowolka na poczatku nie jest wskazana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
"mam pewność, że gdybym się trzymał planu ,jakiegokolwiek ,efekty by były 1000% lepsze niż teraz " ...sto procent racji....z własnego doświadczenia piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130560
ajazy
"mam pewność, że gdybym się trzymał planu ,jakiegokolwiek ,efekty by były 1000% lepsze niż teraz " ...sto procent racji....z własnego doświadczenia piszę
Możesz tak myśleć
Jest to nie do sprawdzenia!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dziś cardio. Postanowiłem nie robić treningu siłowego w klasyczne pn/śr/pt, bo kolejka do stojaków czy ławeczek dramatyczna. Miałem rację. 10minut wioślarz,20 minut orbitrek(chyba tak sie to nazywa) ustawione na program interwałów,10minut wioślarz, na koniec 15minut marszu na bieżni.

Micha:
1) serek wiejski/bułka graham. To tak śniadaniowo przedtreningowo.
2)120gram truskawek z białkiem Olimpu(na mleku)o smaku ...truskawkowym:0) 25 gram gorzkiej czekolady
3) chudy schab na patelni z cebulą i dwa jajka smażone
4) sałatka szpinak,mozarella,pomidor,oliwki,na boku 130gram wołowiny z rostbefu. Na deser 3 orzechy brazylijskie.
5) kazeina na mleku(to jeszcze przede mną).

Makro: 2250kcl, B:220g,T:111gW:96g

Suple:

3 x Omega3 Ostrovit
1x FlexPower Olimp
BCAA 18 gram(wliczam do makro)

Założyłem konto na evernote,fajna sprawa.Dzięki,Paatik.

Plan FBW. Po "/" taka alternatywa dla głównego ćwiczenia.Tak w razie "w".

wyciskanie sztangi leżąc/sztangielek 4s.
T-Bar row 4s.
MC 2s.
Leg Press / Prostowanie nóg 4s.
Wyciskanie sztangielek siedząc barki 3s.
biceps sztanga łamana-sztangielki 3s.
triceps te dipy na maszynie/ściąganie linki wyciągu 3s.
wspięcia na palce stojąc/ łydki siedząc 3s.

Nazwy ćwiczeń mocno umowne:)

A nasze U-21 już przegrywa. Zgadzam się z Hajto. Dawidowicz do zmiany,ktoś chce tego chłopaka wypromować,czy o co chodzi?



Zmieniony przez - Deee w dniu 2017-06-19 21:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627071
Bułka graham to jedyne źródło ww złożonych? Kiepskie źródło. Żadnych ziemniaków, kasz, makaronów razowych nie jadasz? No i jak schab jest z patelni to czymś podlany - w sensie jakiś tłuszcz był ?
Łydek to Ty chyba póki co nie musisz ćwiczyć - ale na pewno zaraz jakiś większy specjalista w tej dziedzinie sie odezwie.
Mój małż tez mecz ogląda i dyskutuje z telewizorem.,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Na szyybko,w drodze na trening.

20 czerwca: 2306kcl, W:186g,T:90gB: 196g

Włączam do diety ryż,kaszę,w niedzielę ziemniaki. Do smażenia używam,niewiele,ale jednak, oleju rzepakowego. Kupiłem oliwę z oliwek,avocado,kupię dobry olej kokosowy.

kebul,ten plan fajny,ale szczerze,to czuję,że nie na teraz. Tak swoją drogę wyobraziłem sobie,jak robię wykroki ze sztangą na mojej maciupeńkiej siłce. Co najmniej kilka osób odniosłoby trwały uszczerbek na zdrowiu.

Trening:

wyciskanie sztangi leżąc 55kg 9 7 7 6
T-Bar row- 35kg 8 7 7 7
MC-50kg 9 9 -muszę popracować nad techniką,widzę,że jak fatalnie wygląda moja sylwetka w lustrze. Zejdę z ciężaru,poćwiczę nawet z samą sztangą.
Leg Press 80kg 10 9 9 7
wyciskanie sztangielek barki 13kg 13 10 10 -bardzo fajnie czułem barki w trakcie i po treningu
biceps sztanga łamana- 20 kg 13 11 10 - moje ulubione ćwiczenie
triceps te dipy na maszynie 40kg 11 10 10
wspięcia na palce stojąc 60kg 14 14 14
Ab crunch

21 czerwiec: 2369kcl W:213g,T:84g,B:186g

spacer po lesie w tempie...spacerowym 50minut,czułem mocne zmęczenie fizyczne,stąd dołożyłem nieco kalorii jak na DNT,dołożyłem ryżu,by podbić węgle.

Przedtreningówka gotowa,lecę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tom Platz - wywiad

Wiecej