SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca stack czy San V12 + Animal Cuts Jak połączyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Zastanawiam sie nad kupnem Deca Stack lub San V12 i nie wiem który lepiej by wciągnąć do tego chciałem dokupic Animal Cuts jako spalacz który pomógł by spalic nie potrzebne zwały tłuszczu polecano mi go brałem przez 2tyg Termonex BSn lecz opakowanie straciłem Moje pytanie brzmi czy moge to połączyć jakoś. Trening na siłwoni mam ułozony pod siłe na pocztaku myslałem nad nitrx+cell mass do tego ten cuts + bcaa leczw tym miesiacu srodków nie strczy na takie zakupy. Dodam również że spalał ym to przy pomocy rowerka oraz 6werdera Prosił bym o jakies rady. Staż jest 2 miesiac na siłwoni oczywiście prubuje jeść to co zdrowe staram sie jak najwiecej białak sery itp. mieso. Mam na stanie jeszcze białko ostrawi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Witam kolego , uwarzam ze powinieneś najpierw dopracować diete,bo w innym przypadku nie bendziesz miał stabilnych efektów. Proponuje samo mono na poczatek.Dieta trening regenetracja na tym powinieneś się skupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Dieta bardziej białkowa tak jak pisałem co dziennie obiad mieso jakies jest a obiadu sobie nie moge ustalic co bede jadł bo jadam na stołówce ale oprucz stołówki mam hate na której wcinam w 60-70% same produkty pochodzenia mlecznego i nie przesadzam z jedzeniem. Co do treningów to przykładam się do nich jak tylko mogę i nie robie tego od niechcenia tylko aby zdobyć jak najlepszą technike dla samego siebie. A czemu samo mono ??? bez spalacza ?? Powiem ci że w szybkim czasie potrafie zrzucić kilka kg z spalaczem od tak ale także potrafie przybrac jak sie za pomne i przestane pamietac ze mam wiecej nie jesc ale to sa skrajne przypadki staram sie ograniczać. Zreszta co dziennie warzywa i owoce sa wiec nie ma tak ze tylko mieso i mleczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
nie chce przeklinac ale czy na sfd moga ludzie pomagac w danym temacie? widzisz ty czy on sie pyta o cos zwiazane z dieta? masz mu powiedziec jak laczyc suple a nie czy ma diete ;/// draznie mnei takie wypowiedzi na sfd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
on pewnie wie co robi.. chce brac teraz taki zestaw supli niech bierze...to jego zycie... bez DIETY i dobrego treningu nic nie osiagnie nawet najlepszym koksem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Venom Hyperdrive 3.0???

Następny temat

Johimbina,20 mg?

WHEY premium