SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Deca na stawy ?

Wysłana -
Witam
Trenuje SW i od jakiegoś czasu bardzo bolą mnie stawy a najbardziej kolana(nawet gdy się nie ruszam). Chciałem zastosować 6 strzałów. A pytanie jest czy nie przytyje(a jeśli tak to ile? Wiem że to sprawa indywidualna ale mniej więcej?) niestety muszę trzymać wagę do kategorii wagowej i jest to bardzo ważne.
Z góry dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
deka nie jest "na stawy" kup animal flexa
Wysłana -
Dokładnie kup Animal Flexa, lub Flexit Drink a nie dece. Deka Ci tylko zamaskuje ból i nic poza tym. A to ile przytyjesz to akurat głupie pytanie bo nikt Ci na takie coś nie odpowie, chyba że jakaś wróżka/jasnowidz :)
Wysłana -
od czego cię te kolana bolą?
Wysłana -
Jeśli to wygląda tak jak mówisz, to idź do lekarza i nie czekaj, bo będzie tylko gorzej. Z 10 lat temu miałem podobnie, jeszcze do pediatry chodziłem z czasem się okazało, że najbardziej kumaty lekarz. Dostałem jakiegoś koksa tylko dwa tygodnie brałem i wszystko przeszło - 8 miechów później zero bólu, czy dyskomfortu, och ja się wtedy pięknie ćwiczy. Gdybym tylko wiedział co wtedy dostałem...
Wysłana -
odpuść sobie te animale i flexity bo to jedno wielkie gówno...z supli jedynie to cissus a jak ból jest bardzo uciążliwy to pogadaj z lekarzem o blokadach
Wysłana -
Lekarz sportowy.

Moze i wydatek ale bedziesz mial profesjonalna pomoc, i nie bedzie kaleka na stare lata.
Wysłana -
dokładnie i to tylko prywatnie. zwykłemu lekarzowi dużo łatwiej jest powiedzieć 'siłownia nie dla Ciebie, musisz skończyć treningi lub trenować dużo lżej' i zrzucić ze swoich barków odpowiedzialność ewentualnych kontuzji niż próbować Cię leczyć. sportowy (zależy jeszcze jaki, najlepiej popytaj znajomych o jakichś zaufanych) powinien Ci pomóc.

a poza tym deca pomaga na stawy tylko czasowo

Zmieniony przez - in_koguto w dniu 2012-06-11 22:26:45
Wysłana -
Niestety ciezko znalezc takiego lekarza. Tez mam podobny problem a w moim miescie lekarzy sportowych nie ma. Co do nandrolonu to sens jest bo zwieksza synteze kolagenu i teoretycznie moze pomoc odbudowac uszkodzenia. Sam bede bral i jesli chociaz wyłaczy bol to bedzie sukces jak dla mnie bo dipophrosu nie trzeba bedzie ladowac
Wysłana -
podobno w łodzi jest bardzo dobry, u mnie kumpel ciężarowiec do niego jeździ jak i duża część kadry polskich sztangistów
Wysłana -
udowodniono naukowo, ze nandrolon pozytywnie wplywa na stawy
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź