SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca-efekty uboczne?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
czesc mam taka sprawe bo ciekawi mnie taka rzecz duzo sie mowi ze najlepiej to brac dece bo ona jest najbezpieczneijsza itd ale chcialbym sie dowiedizec jakei ona powoduje efekty uboczne i przy jakich dawkach tzn czy np. rzy 5 strzalach mozna zauwazyc jakies efekty uboczne? Dziekuje za odp.

Pozdrawiam wszystkich !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
W twoim wieku napewno, 17lat troszku za wczesnie

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja ******le nie pytaj sie o wiek to jest tylk dla mojej prywatnej edukacji niechce brac ale dzieki za to ze sie o mnie troszczysz hehe to odpowie mi ktos?

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
tak jesli masz orgaznizm wrazliwy na pewne czynniki 9nie zaleznie od wieku ) to taka dawka moze zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
no to mzoe ktos napisze mi konkretnei jakei sa skutki uboczne

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
Wal równo bez obaw ja mam 14 lat i biore i jest za***iście !

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..:O:..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. Ira ..::..::..
GG 948921
1

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..


nie klikne tam poniewaz mi nei pomogles bo chce sie dowiedziec jakie sa skutki nie mam zamairu tego brac bo to za duzo kosztuje i szkoda mi kasy na to a tym bardziej w tym wieku ale mam jeszcze jedno pytanie koles mowil ze ma za 22zl dece trzeba kupic odrazu 10ml bo to jest jedna duza ampulka czy jest wogule taka deca?

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taa za 22 zeta to 10 litrów mleka ,mieć będziesz , pomysl nad tym

Nic co obce ,ludzkie mi nie jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
****a jest mozliwe ze ta deca jest prawdziwa czy nie? 22 zeta za strzala razem 220zl

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Oczywiscie ze moze byc prawdziwa a czemu by nie ??
Z tego co napisales wnioskuje ze jest to deka IP tutaj masz link o IP: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=64969

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednym z efektow branie deci jest przyrost masy miesniowej :)

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMNADREN 250

Następny temat

SIŁABOLAN

WHEY premium