SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca czy Susta ?????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2646
Witam wszystkich mam nowy problem mianowicie chciałbym aby ktoś pomógł mi wybrać między Deca-Durabolin a Sustanon 250 mianowicie chodzi o to że kasowo jeśli chodzi o cyklto te dwa środki wyglądają podobnie.
Generalnie chodzi o cykl na masę.
Moje pytanie jest takie po pierwsze po którym z tych środków więcej zostanie masy, bo rozumiem że po Sustanonie są większe spadki, ale podobna też na cyklu więcej wchodzi, a więc jak to wygląda w
praktyce może ktoś wie, a jeżeli jednak ktoś chciałby mnie przekonać do Deca-Durabolinu to z czy go najlepiej połączyć ( najlepiej w tabletkach )
przypominam na masę. Wiem że można połączyć te środki ale na początku wolałbym uniknąć częstszego kucia jak jeden raz na tydzień

Pozdrawiam i z góry dziękuję

x sTraIgHt Edge x

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 968
Tak deca z odrobiną tescia.Nie zaromatyzuje tak a zbudujesz masę.Rozłóż to na 6 tygodni i zacznij od najmniejszych dawek.Np tesc prolongatum 1 strzal na 9 dni,albo sustanol 1 strzal na 12 -14 dni.Ja na 1 cykl bym prerferowal dece i mete(w kosztach).deki 50mg na początek a metki 1-2-3-2-1.Musisz sie wyczuć,wiadomo jaki masz organizm...nikt tego nie wie.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
deca a susta to odmienne srodki susta lapie wode i duzo stracisz jest podobna do omki lepiej wziasc dece





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiwm ile masz deki bo moze nie oplaca sie brac deki bo masz jej za malo,a po drugie deke sie laczy naj lepiej z jakims testosteronem propin,lub prolon.ja na twoim miejscu bym wziol suste i clomid susta tak nie ciagnie wody jak oma testosterony te same ale mniej ciagnie wodu i opuchlizny takiej nie ma!!!!!!!!!
wiec jak masz malo deki nierz suste!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
oczywiscie ze decke,nie wiem ktory to cykl ale sustanon sam nie ma sensu pozatym to za ciezki steryd zeby sobie wziasc go tak po prostu bez powazniejszej rozpiski ,poprostu szkoda kasy i zdrowia.a decke proponuje polaczyc z winstrolem w tab i bedziesz zadowolony na cacy ,nie bedzie spadkow.

Aptekarz
uPADLY aNIOL

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2646
Dzięki chłopaki głosy już poszły, nie chodzi mi o pieniądze bo tu nie jest
tak źle, i moge pozwolić sobie na cykl z Deki, a zastanawiałem się po czy
mocniej sie zorbuduję. Ale jeśli tak zachwalacie Dekę to czy da się ją z
czyś połączyć co by był w tabletkach i dawało lepszą masę bo z winem to
chyba do żeźby czy nie ?
Z Deką to jak na 8 tygodni po 200 czy może więcej przepominam że nie brałem jeszcze takich mocnych środków (2xpo 100 metki ).
Pozdrowinia

x sTraIgHt Edge x

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zrub sobie najpierw na 6 tyg i winko wcale z polaczeniem z deckom nie jest saleb jak myslisz dlatego wlasnie miesza sie saa zeby wykozystac z n ich najwiekszom potencje.jak sie na 1 raz naladujesz testosteronem puzniej juz cykl z decki wiele ci nie da to tak jak bys chcial z heroiny7 przejsc na trawke.dlatego zaczynaj od slabszych i bezpieczniejszych

Aptekarz
uPADLY aNIOL
1

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2646
Dzięki Kong zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą jakie ochronki do deki+wino poza clomidem oczywiscie ?

x sTraIgHt Edge x

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nolvadex chyba nie potrzebny!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
do tych saa nie potrzeba ochronek majom bardzo male dzialanie uboczne.pamietaj ze kazda oslonka zmniejsza dzialanie sterydu wiec przy tych sterydach nie potrzeba tak jak przy mecie czy testach.clomid hmm w sumie odblokowuje prace przysadki po wysokich dawkach tescia a ty tescia nie bierzesz wiec tez nie masz po czym przywracac produkcji testo skoro sie nim nie ladowales.im mniej hemi tym lepiej a polaczenie decki i wina to najmniejsze zlo w sterydowej szkole a napewno wiecej pozytywnych doswiadzczen

Aptekarz
uPADLY aNIOL

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1691
Deka ,zrobisz mniej niz na suscie ale zostanie ,a po suscie zleci.. idzie lato woda wyparuje wez w mniejszych dawkach ,ale na dluzej okolo 8 tygodni i do tego bialko

Jezeli nie bedziesz bral kosmicznych dawek to nie masz co sie bac o retencje jezeli bedziesz przeginal to moze sie pojawic retencja ,bo deka to nie samo Nandrolone tylko Nandrolone - phenylpropionate na retencje proviorion ale jak nie bedziesz przeginal to spoko



"..:: www.tampabjj.com ::.."
"...each person who puts on the kimono and believes in
jiu jitsu that myself and my family teaches is
the realization of my life's work." Carlos Gracie (1902-1994)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1691
Ops pomylilem sie z PHENYLPROPIONATE sorki

Nandrolone Phenylpropionate to Turinabol dep. ,Fenobolin
gdy stosujesz duze dawki deki z ktoryms z tych srodkow to przy duzych dawkach deki nie powinno byc retencji

Sorki za zamiesznie

"..:: www.tampabjj.com ::.."
"...each person who puts on the kimono and believes in
jiu jitsu that myself and my family teaches is
the realization of my life's work." Carlos Gracie (1902-1994)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boli mnie wątróbka:((

Następny temat

Zna to ktos... Halotestin

WHEY premium