SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca - Durabolin znowu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ćwiczę 3 Lata i chciałbym rozpocząć pierwszy cykl czytałem na rużnych stronach o sterydach i najlepsza chyba byłaby Deca niechce super mięśni w krutkim czasie więc odrzuciłem testosteron chciałbym też bezpieczny środek ale czytam też ,że prawie wszystkie są podrobione tak rzeczywiście tak ciężko trafić na orginał??? i czy na pierwszy raz taki cykl może być?

1tydz.100ml
2tydz.200ml
3tydz.200ml
4tydz.200ml
5tydz.200ml
6tydz.200ml
7tydz.100ml

Może być coś takiego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
jezeli uwazasz ze wykorzystałęś wszystkie mozliwości suplementacyjne to cykl jest ok,co nieznaczy ze mozesz zapomniec o odpowiedniej diecie i o odblokowaniu się.A z deca jest cięzko jesli nie masz pewnego źródłą.
Wg mnie nie wykorzystałes tych 3 lat w dobry sposób,spróbuj moze za pół roku a teraz sumiennie przyłóz sie do diety i zmien trening,na pewno źle na tym nie wyjdziesz.Takie jest moje zdanie,a decyzja nalezy tylko i wyłacznie do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W/g mnie za dużo conajmniej o 200mg.

Greg.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Może być,ale może faktycznie skróć cykl do 6 tygodni i wpier.... dużo jedzonka.
Pomyśl o winstrolu do tego,to naprawde dobry zestaw na czysty mięsień,bez skutków ubocznych.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
"bez skutków ubocznych"...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
A nie? co to za uboczne po takim zestawie? Chyba sucha masa.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
zostawiam to bez komentarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
To zostaw i nie komentuj, spróbuj jak to działa i wypowiedz się.
Na mnie takie dawki nie robią wrażenia,nie doczuwam żadnych u-bootów i nie cwaniakuj.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
JAsne działa za****scie,ok.Ale nie mozna powiedziećze nie ma efektów ubocznych mimo tego iż jest ich duzo mniej niz u androgenów typu omnadren czy metanabol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7363
sory maniac , nie zebym podważał twoją opinię, ale jesli nieprawiło by ci to problemu ,to czy mógłbyś , powiedziec jakie mogą byc niekorzystne następstwa lightowego cyklu z winstrolu np. z 10 strzałów ?

Napewno coś jest ,ale to co nastąpi po takim przykladowym 10 strzałowym cyklu ,to będzie się utrzymywało przez bardzo krutki okres czasu i będzie to bardzo malutki uszczerbek na zdrowiu , dlatego wydaje mi sie ,żę mozna by było powiedzieć ,że taki cykl "prawie nie ma skutków ubocznych".

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
niemozna powiedzieć prawie,mozna powiedziećmało w stosunku do innych,albo nawet poprostu mało.
Twierdzisz tez że uszczerbek na zdrowiu będzie trwał krótko??Jesteś w błedzie większośćskutków ubocznych pozostaje na całe zycie.Pozatym skutki ubocznie nie musząwyjsc wcale odrazu,mogą dopiero na stare lata.
Co do 10 strzałów winstrolu to faktycznie jest niedużo skutków(nie jest tak toksyczny jak inne)ubocznych lecz moze to jeszcze zależeć od wielu czynników,jak wiek osobnika przyjmującego jego stan zdrowia itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa pytania

Następny temat

Jaki testosteron??

WHEY premium