SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca-Durabolin 50mg/ml Organon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
.....

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zdzbos Ty akurat jestem pewien znasz to tylko z teorii-swojej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
jak narazie to widać ze ty nie masz pojęcia o SAA
wiec nie pouczaj 133mhz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia i nie spamuj bo to nie temat do tego .

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2012-05-04 22:34:42

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
oj trole trole..nie znizycie mnie do swojego poziomu,zwlaszcza Ty gigant-czytajac Twoje posty w roznych dzialach rece sie zalamuja..Ale na nieszczescie forum tez jest dla was..

btw lubisz przerzucac tony na treningu a na barki maks 40kg to ile juz cykli za soba znawco?


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-05-04 22:45:16

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
133mhz mój profil nie jest do końca aktualny ,uwielbiam przerzucać "tony zelaztwa" na siłowni ,i nie jestem w strongman żeby zap*****lac z mega zaj**iztymi obciążeniami i sam w to wątpię abys ty tak robił no chyba ze robisz rozgrzewkę np.ramion z 50kg hantlami ?
Co do moich niektórych wypowiedzi w niektórych działać owszem niektóre są głupie ,i nie proszę cię oto abys sie znizal do mego poziomu ekspercie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
agatka trochę racji masz 50mg szału nie zrobi ale napewno przyspieszy syntezę białka regenerację,zapcha mięśnie glikogenem tylko w mniejszym stopniu świec nie pisz ze taka ilość nic nie da ..

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Powiedzmy sobie szczerze - jakby ktos teraz w dziale doping zalozyl temat w ktorym by napisal ze bedzie walil 50 mg deca week to by go wysmiali. Bo tam nawet 200 wysmiewaja.
Tylko to nam ukazuje jaka jest naprawde roznica pomiedzy apteka a underami. W tych drugich sami nie wiemy co bijemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
napisalem to czego bylem swiadkiem a nie jakies dyrdymaly jak ktos kto SAM przynaje ze pisze glupie wypowiedzi.Jak bylbym po dlugim offie chetnie taka dawke bym przybil c7d lub nawet jak bylby to moj pierwszy cykl.I gigant nie jestem wielkim znawca w SAA ale napewno wiem wiecej od Ciebie,wiecej na sobie wyprobowalem i wiecej widzialem wiec z takimi tekstami to wyjezdzaj sobie do kolegow z klasy.

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Weterynaryjny boldek 50mg\ml

Następny temat

Alpha Pharma - Boldebolin

WHEY premium