SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca-Durabolin + Test. Prologatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Co sadzicie o takim polaczeniu tych dwuch znanych i cenionych (ten drugi mniej) "prepartaow". Z tego co slyszalem to "robi" sie na tym polaczeniu dobrej jakosci mase miesniowa (bez opuchlizny) ktora nie "spadnie" tak szybko dzieki Dece i dzieki Test. Prolagatum przyrosty masy miesniowej beda o wiele wieksze niz po samej Dece. Sam oczywiscie tego polaczenia nie stosowalem i nikomu tego nie polecam. Moi pewni znajomi "weterani" twierdza ze to jest bardzo dobre polaczenie jesli chodzi o duzy przyrost masy miesniowej beztluszczowej (bez zatrzymania wody w organizmia) i duzego przyrostu sili i przede wszystkim nie rujnuje w takim stopniu zdrowia. A jak wy sadzicie o tym? Czy maja racje o tym co napisalem bo ja sam nie mam pojecia?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Duzo zalezy od dawek jakie sobie przyjmiesz. Tesc oczywiscie ciagnie wode i ma negatywny wplyw na organizm. Poprzez odpowiednie dawkowanie i umiejetne doprowadzanie organizmu do rownowagi zminimalizuje skutki uboczne. Co do DECI napisalem artykul. Przeczytaj.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Rozwiazanie dobre jak i inne tylko niekoniecznie musi byc dobre dla wszystkich.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Klasyka - anabolik + androgen. Według niektórych jest to jedno z najbezpieczniejszych a zarazem efektywnych połączeń.
A jakie dawki miałbyś ewentualnie na myśli?

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Mysle ze tak:

1.tydzien 200mg deki i 100mg test.
2.tydzien 300mg deki i 200mg test.
3.tydzien 400mg deki i 200mg test.
4.tydzien 400mg deki i 200mg test.
5.tydzien 400mg deki i 200mg test
6.tydzien 300mg deki i 100mg test.
7.tydzien 200mg deki
8.tydzien 100mg deki

Oczywiscie ten cykl nie polecam nikomu bo go sam napisalem (jest to rospiska jaka bym sam zastosowal do swojej wagi)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Dużo deci i dość mało testy.Wg. profilu już brałeś wcześniej. Dawno? I czy dużo? Ja bym raczej przedłużył testosteron do takiego samego czasu jak decę, ale nie brałbym deci powyżej 200mg\tydz. ale nie musisz się tym kierować, bo ja lubię wszelkie testosterony. Zastanów się dobrze czy na pewno chcesz znowu brać i rozplanuj dietę zwracając uwagę na białko.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
17 lat ! Brak mi slow.
Takie dawki jakie napisales ja uwazam za dosc mocne jak dla siebie. Szkoda juz mi sie powtarzac . Powiem Ci tylko tyle ze grasz w rosyjska ruletke biorac jakiekolwiek sterydy. Pamitaj ze to nie jest bezkarne i "bomba" ktora chcesz uzyc jezeli nie wybuchnie teraz to za pare lat z dosc niemilymi skutkami dla Ciebie.
Proponuje Ci zostawic sobie sterydy dl a kolego ktorzy pewnie sobie mysla ze osiagna cos w krotkim czasie,ale nie tedy droga do sukcesu.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na temat Deca-Durabolinu

Następny temat

Coś na temat METROWCA :-)

Wiecej