SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dik i Ginekomastia Poestrogenowa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Zamierzam zrobic I cykl z deki+winstrol i naprawde chce sie dowiedziec co to jest deka dik i ginekomastia poestrogenowa,wiec Ted jesli bys byl tak mily i niekasowal mojego postu,lecz mi wyczerpujaco odpowiedzial to bylbym Ci niezmiernie wdzieczny.(Do archiwum mnie nie odsylaj bo przesiedzialem tam kilka godzin i g........ znalazlem.)
Dzieki!

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
Deka dick - chodzi o blokowanie produkcji testosteronu przez deke ( a bez testosteronu wiadomo jak jest hehe). Zalezy to jednak od dawek i dlugosci cyklu. Latwo zapobiec dodajac jakis testosteron do kuracji. A ginekomastia- najprosciej- grozi raczej przy nagromadzeniu duzych ilosci testosteronu w organizmie. Osobiscie nie przekraczalem 300mg tyg i nie zauwazylem zadnych objawow gino( znam takich co biora 500mg i chyba gino nie maja).
Ale tak czy siak to to bardzo indywidualne sprawy.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Jerryy, przewaznie wiem co pisze -> https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=77219
Nastepnym razem przegladnij archiwum dokladniej.


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Dzieki za odpowiedz Ted.Zamierzam zrobic nastepujacy cykl: Deca+Winstrol(zastrzyki)
1-300mg--150mg(po 50mg co drugi dzien)
2-300mg--150mg (po 50mg co drugi dzien)
3-300mg--150mg (po 50mg co drugi dzien)
4-300mg--150mg (po 50mg co drugi dzien)
5-300mg--150mg (po 50mg co drugi dzien)*
6-300mg
7-300mg
8-200mg
9-nic
10-clomid 50mg dziennie przez 14dni
Jak myslisz Ted czy bedzie to dobry cykl,chodzi mi o zdobycie kilka kilo miesni przy jednoczesnym pozbyciu sie zbednej tkanki tluszczowej.Jak zabezpieczyc sie przed ginekomastia?Czy brac Proscar(o ile nieprzekrecilem nazwy)aby ustrzec sie lysienia i chronic prostate.Jak ustrzec sie deca dik niewlaczajac do cyklu testosteronu?Jak widzisz mam troche pytan,ale chcialbym dowiedziec sie wszystkiego zanim zaczne moj 1 cykl.

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Jesli to Twoj pierwszy cykl to 200mg deci tygodniowo tez zrobi swoje. Winstrol pociagnalbym 8 tygodni lub przesunal na druga polowe cyklu.
Kluczem do tego cyklu jest wlasciwy trening i dieta. Jesli te dwie rzeczy beda OK to osiagniesz swoj cel.
Ginekomasti nie musisz sie obawiac jesli bedziesz laczyl dece z winem poniewaz wino blokuje mozliwosc konwersji deci do progesteronu.
Deca nie konwertuje do DHT wiec nie musisz sie obawiac o wlosy czy prostate.
Jesli nie chcesz miec problemow z potencja to zaopatrz sie w Proviron, srodek ten skutecznie przeciwdziala temu problemowi. Wlacz go w momencie gdy zauwazysz ze cos jest nie tak
Kto pyta nie bladzi, aha i nie zapominaj o archiwum


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
A co z Winstrolem,także nie konwertuje do DHT?Czy po Winstrolu mogą wystapić klopoty z zatrzymaniem żółci?Jak im przeciwdzialac?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Winstrol sam w sobie jest pochodna DHT, w dawkach do 200mg tygodniowo wydaje sie byc bezpieczny jesli chodzi o wplyw na wlosy.
Winstrol jest hepatotoksyczny wiec jesli masz jakies problemy z watroba to nie powinienes siegac po niego.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Klopotow z watroba niemam,ale mam problem z woreczkiem zolciowym(podobno gesta zolc)i czasami pobolewa,a bardzo bym niechcial powiekszyc tych boli.Co moze byc alternatywa dla winstrolu?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Nie mam pojecia jakie skutki uboczne moze spowodowac przyjmowanie sterydow W Twoim wypadku. Sproboj pogadac szczerze z lekarzem, najlepiej prywatnie.
Byc moze jakims cudem uda Ci sie zlapac Eda, tez moglby Ci cos doradzic/odradzic.


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Podobno dobrym rozwiazaniem jest tez testosteron proponicum(nie posiada podobno grupy 17 alfa},ale niewiem czy nadaje sie on do spalania tluszczu i podobno zalewa woda.No i jest to chyba zamocny srodek jak na 1 kuracje.Co o tym sadzisz Ted?

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Testosteron propionicum to najlepszy wybor (sposrod pozostalych testosteronow) przy cyklu "rzezbiacym". Aromatyzuje w duzo mniejszym stopniu niz pozostale estry, nie slyszalem zeby kogos "zalalo woda" po propionicum. Dawkowanie 50mg raz na 2-3 dni przy pierwszym kontakcie jest najlepszym rozwiazaniem.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINSTROL TABL??????

Następny temat

Problemy ze wzwodem

WHEY premium