sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Deca Dick

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 39
Waga 83
Wzrost 179
Obwód ramienia 37
Obwód klatki 113
Obwód uda 49
Obwód talii 8
Staż na siłowni długi z przerwami plus sztuki walki
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) wysokobiałowa
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe deca i testosteron
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu wzmocnienie stawow plus definicja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia nie
PPM (podstawowa przemiana materii) dobra
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 100/120/90
Wysłana -
Jestem nowy na forum i mało doświadczony jesli chodzi o koks. Stad moje zapytanie.
Przyjmowalem dece 10tyg dawka 250 (chcialem nasmarowac bolace stawy) Plus Propionat Testosteron 50mg co 2-3dni (czyli ok 20 wstrzykniec przez ten czas). Niestety dostalem deca dick. "Mały Generał" raz działa na pół gwizdka raz wcale, spadło libido, depresja, spadek siły i mocy. Od wczoraj czyli około 3,5tyg po ostatnim zastrzyku deki zacząłem przyjmować Clomid w dawce 100mg na dobe. Narazie przyjąłem dwie tabletki a w opakowaniu mam 24szt. Wertuje od wczoraj fora i szczerze mówiac to jestem bardziej zielony niż byłem. Wiem, ze powinienem zrobic badnia ale poniewaz mieszkam poza granicami Polski w kraju gdzie na wszystko serwują jedynie paracetamol wiec wykonanie badan na obecną chwile jest NIEMOZLIWE. Więc RATUNKU bo strzele sobie w czache co radzicie czy:
- czy poczekac na dzialanie clomidu tzn dobrac do konca 24 tabl?
-czy dorzucic do clomidu nolvadex? i w jakiej dawce?
-czy rozkrecic sie i przerwac clomid i zaserwowac testosteron i pozniej pelny odblok hcg i nolva ewentualnie clomid?!
Bardzo prosze o powazne porady bo totalnie jestem zalamany.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
Witaj ankieta wypełniona
Wysłana -
Waga
83
Wzrost
179
Obwód ramienia
37
Obwód klatki
113
Obwód uda
49
Obwód talii
8
Staż na siłowni
długi z przerwami plus sztuki walki
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
wysokobiałowa
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
deca i testosteron
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
wzmocnienie stawow plus definicja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
poczatek 13tyg koniec 3 tyg temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
tycia
Stan zdrowia
dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
nie
PPM (podstawowa przemiana materii)
dobra
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
100/120/90
Wysłana -
40lat i zero rozwagi,eh szkoda słów. A od testosteronu ostatniego ile minęło? Masz jeszcze jakiś prop pod ręką? Hcg cabaser i symex?
Wysłana -
Witaj prop i Hcg mogę załatwić w miarę szybko cabaser symex może być problem mam enantan na tą chwilę w domu od ostatniego strzała z teścia mineło 4 tygodnie
Wysłana -
No to przybij enan na te chwile na szybko i nie panikuj bo strażak się wystraszy hehe
Wysłana -
Strażak to już chodzi na miękkich jajach ale odstawić clomid i co potem jaki odblok/
Wysłana -
No to bijesz hcg jak nie chcesz testa
Wysłana -
czyli clomid do kosza?
Wysłana -
Właśnie na teścia bo będzie problem z libido długi czas i odblokowanie nienaprawiane tego. Koluj propa cypka najlepiej i priviron razem libido wruci wysokie to zejdziesz. Na odblokowanie hcg clomid a i skoluj cabaser bromagerin na prolaktyne bo to ona zabiła libido ci jeżeli nieda rady załatwić to witamina b6 600 mg dziennie plus teść i priviron i do skutku będzie mocne libido zlazisz
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź